Telsiz Haberlesme Sistemleri Distribütörü

Lisansli telsiz, Lisanssiz  telsiz, Telsiz aksesuar, Telsiz fiyatlari, Telsiz modelleri, Kaliteli ve Ekonomik Çözümler

Telsiz,lisanssiz telsiz,motorola telsiz

FIRMA PROFILI

Marmara iletisim elektronik altyapi ve servis hiz.san.tic.ltd

Profesyonel telsiz sistemleri,lisanssiz telsiz,amatör telsiz,kapali alan veya genis alan  telsiz haberlesme sistemleri,dijital telsiz sistemleri,pmr lisanssiz el telsizleri,telsiz aksesuar,telsiz kiralama ve telsiz anons sistemleri alanlarinda 1986 yilindan itibaren edindigimiz bilgi ve tecrübe birikimimiz ile telsiz satis ve servis hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Marmara iletisim elekt.ltd; ABELL ve WOUXUN  telsiz sistemlerinin Türkiye Distribütörüdür telsiz üretiminde müsteri memnuniyeti ve sürekli kalite artisinin saglanabilmesi için Abell ve Wouxun telsiz sistemleri üreticileri ISO 9001 - 2008 kalite yönetim sistemi kosullarina uygun üretim yapmaktadir.Telsiz ürünlerimiz dünyanin kabul ettigi MIL - C D E F askeri standardi FCC ve ayrica IP 54-55 , IP 64-65  toz ve su geçirmezlik standardlarinada haizdir.Abell ve Wouxun telsiz ürünleri1989 yilindan itibaren üretilmeye baslanmis ve Amerika,asya,afrika ve avrupa kitalarinda birçok ülkede güvenle kullanilmaktadir. Telsiz ürünlerimiz siz müsterilerimizin ileriye dönük beklentilerini de karsilayabilecek sekilde yüksek telsiz teknolojisi ile üretilmekte ve telsiz kullanicilarina profesyonel ve güvenilir servis destegi ile sunulmaktadir.

Marmara iletisim elekt.ltd; Çözüm üretici ve sistem bütünlestirici bir firma olarak hedefimiz müstrilerimizin uçtan uca iletisim gereksinimlerini teknolojik yeniliklerle karsilamaktir.ihtiyaçlarin belirlenmesi,uygun telsiz ürünleri seçimi,kurulum ve sonrasinda sistemin en verimli sekilde çalisir durumda bulundurulmasi süreçlerinin tamaminda,hizli ve güvenilir hizmet verme ilkesiyle müsterisinin yaninda yer almaktadir.

hedeflerimize erisebilmek üzere telsiz iletisim sektöründeki gelismeleri yakindan takip ederek çok hizli sekillenen yeni telsiz teknolojileri hakkindaki bilgilerimizi sürekli güncellestirmekte ve müsterilerimizle paylasmaktayiz.Bu güne degin bilgi ve deneyimlerimizi paylasma olanagi buldugumuz devlet ve özel sektör kuruluslarinin iletisim gereksinimlerine en uygun telsiz çözümleri sunabilmenin hakli gururu içerisindeyiz.

Telsiz teknik servisimiz ulastirma bakanligi Bilgi teknolojileri ve iletisim kurumu tarafindan verilen telsiz sistemleri bakim onarim yetki belgesine ve bu belgeye istinaden ön görülen hertürlü teknik donanima sahiptir.Laboratuarimizda tüm telsiz markalarinin orijinal yedek parçalari kullanilarak telsiz cihaz tamirleri isinde uzman teknikerler tarafindan gerçeklestirilmektedir.Gereksinim duyuldugu taktirde müsterilerimize saha hizmeti verilerek mahallinde telsiz bakimlari yapilmaktadir.

Kaliteli ürün ve hizmeti dogru fiyata almanin keyfini sizler sizin referansinizla da bizler kazanacagiz. Ileri teknoloji ürünlerini iso belgeli profesyonel bir yönetim destegi ile en iyi müsteri memnuniyeti için hizmetinizdeyiz.

saygilarimizla

Nuri Babalik

Marmara iletisim elektronik altyapi ve servis hiz.san.tic.ltd
Marmara iletisim elektronik altyapi ve servis hiz.san.tic.ltd Marmara iletisim elektronik altyapi ve servis hiz.san.tic.ltd

Pratik Bilgiler

Kullanım Koşulları

Bizden Haberler

Formlar