Telsiz Haberlesme Sistemleri Distribütörü

Lisansli telsiz, Lisanssiz  telsiz, Telsiz aksesuar, Telsiz fiyatlari, Telsiz modelleri, Kaliteli ve Ekonomik Çözümler

Telsiz,lisanssiz telsiz,motorola telsiz

Satis Sözlesmesi

Satis Sözlesmesi

Marmara Iletisim Elektronik Ltd. Sti. Mesafeli Satis Sözlesmesi

Is bu sözlesme 13.06.2003 tarih ve 25137 sayili Resmi Gazetede yayinlanan Mesafeli Sözlesmeler Uygulama Usul ve Esaslari Hakkinda Yönetmelik geregi internet üzerinden gerçeklestiren satislar için sözlesme yapilmasi zorunluluguna istinaden düzenlenmis olup, maddeler halinde asagidaki gibidir.

Madde - 1

Is bu sözlesmenin konusu, SATICI'nin, ALICI'ya satisini yaptigi, asagida nitelikleri ve satis fiyati belirtilen ürünün satisi ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayili Tüketicilerin Korunmasi Hakkindaki Kanun-Mesafeli Sözlesmeleri Uygulama Esas ve Usulleri Hakkinda Yönetmelik hükümleri geregince taraflarin hak ve yükümlülüklerinin kapsamaktadir.

Madde - 2.1 SATICI BILGILERI

Ünvani:  Marmara Iletisim Elektronik San. Tic. Ltd. Sti.(Bundan sonra http://www.marmarailetisim.com veya SATICI olarak anilacaktir) 

Adresi:  Bagdat Cad. No: 192 EN Sitesi Gül Apt. A2 Blok Daire: 2 - 4 Atalar / Kartal / ISTANBUL
Tel. : (0216)457 14 66
Faks : (0216)383 24 06

Email: info@marmarailetisim.com

Madde - 2.2 ALICI BILGILERI

(Bundan sonra ALICI veya TÜKETICI olarak anilacaktir)
Adi -Soyadi/Unvani:
Adresi :
Telefon:
E-mail:

Madde - 3 SÖZLESME KONUSU ÜRÜN BILGILERI

Mal/Ürün veya Hizmetin; Türü, Miktari, Marka/Modeli, Rengi, Adedi, Satis Bedeli ve Ödeme Sekli, asagida belirtildigi gibi olup, bu vaatler ……/ ……/…… tarihine kadar geçerlidir. Mal / Ürün/Hizmet Türü: 
Marka/Model/Renk: 
Adedi: 
Satis Fiyati (KDV dâhil) : 
Kargo Ücreti: 
Ödeme Sekli ve Plani: 
Teslimat Adresi: 
Teslim Edilecek Kisi: 
Fatura Adresi:

Madde - 4 GENEL HÜKÜMLER

5.1 - ALICI, Madde 4'de belirtilen sözlesme konusu ürünün temel nitelikleri, satis fiyati ve ödeme sekli ile teslimata iliskin tüm ön bilgilendirmeyi okuyup bilgi sahibi oldugunu ve isbu sözlesme akdedilmeden önce gerekli teyidi verdigini kabul ve beyan eder.

5.2 - Sözlesme konusu ürün, yasal 30 günlük süreyi asmamak kosulu ile her bir ürün için ALICI’ nin yerlesim yerinin uzakligina bagli olarak ön bilgiler içinde açiklanan süre içinde ALICI ’ya veya gösterdigi adresteki kisi veya kurulusa teslim edilir. Ürünün teslimi hususunda 4. maddede yazan kargo ücreti ALICI tarafindan ödenir.

5.3 – SATICI, sözlesme konusu ürünün saglam, eksiksiz, sipariste belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanim kilavuzlari ile birlikte teslim edilmesinden sorumludur.

5.4 - Sözlesme konusu ürünün TÜKETICI’ye veya bildirdigi kisiye teslimati için, isbu sözlesmenin ve ön bilgilendirme belgesinin TÜKETICI veya bildirdigi kisi tarafindan imzalanmis ve satis bedelinin TÜKETICI tarafindan ödenmis olmasi sarttir. Herhangi bir nedenle ürün bedeli ödenmez veya banka kayitlarinda iptal edilir ise, SATICI ürünün teslimi yükümlülügünden kurtulmus kabul edilir.

5.5 - SATICI mücbir sebepler nedeni ile sözlesme konusu ürünü süresi içinde teslim edemez ise, durumu ALICIYA bildirmekle yükümlüdür. Bu takdirde ALICI, söz konusu siparisinin iptal edilmesini ve/veya sözlesme konusu ürünün varsa emsali ile degistirilmesini ve/veya teslimat süresinin, engelleyici durumun ortadan kalkmasina kadar ertelenmesi haklarindan birini kullanabilir.

Madde - 6 CAYMA HAKKI:

TÜKETICI ’nin, hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin mali teslim aldigi veya malin gösterdigi adresteki 3. kisi/kurulusa teslim edildigi tarihten itibaren yedi (7) gün içerisinde mali reddederek/iade ederek sözlesmeden cayma hakki vardir. Cayma hakkinin kullanilabilmesi için bu süre içinde SATICI’ ya bu hakkin kullanildiginin faks veya elektronik posta veya iadeli taahhütlü mektup ile bildirimde bulunulmasi gereklidir.Bu hakkin kullanilmasi halinde, 3. kisiye veya ALICI ’ya teslim edilen ürünün SATICI’ya gönderildigine dair kargo teslim tutanagi örnegi ile satis faturasi aslinin iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulasmasini takip eden 7 (yedi) gün içinde ürün bedelinin ALICI ’nin banka hesabina veya kredi karti hesabina iade edilmesi için SATICI ilgili banka nezdinde derhal girisimde bulunur. Ürün bedelinin iadesinde banka tarafindaki aksakliklardan dolayi SATICI sorumlu tutulamaz. Satis faturasinin aslinin gönderilmemesi durumunda TÜKETICI, SATICI tarafindan kendisine gönderilecek olan taahhütnameyi imzalayacagini ve SATICI’ya gönderecegini kabul beyan ve taahhüt eder. Cayma hakki nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli SATICI ’ya aittir. Ayrica, niteligi itibariyla iade edilemeyecek ürünler, tek kullanimlik ürünler, kopyalanabilir yazilim ve programlar, hizli bozulan veya son kullanim tarihi geçen ürünler için cayma hakki kullanilamaz. Her türlü yazilim ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kirtasiye sarf malzemeleri (toner, kartus, serit v.b) ve her türlü kozmetik ürünlerinde cayma hakkinin kullanilmasi, ürünün ambalajinin açilmamis, bozulmamis ve ürünün kullanilmamis olmasi sartina baglidir.

Madde – 7 YETKILI MAHKEME:

Is bu sözlesme ile ilgili çikacak ihtilaflarda her yil Sanayi ve Ticaret Bakanligi tarafindan Aralik ayi içerisinde ilan edilen degere kadar alici veya saticinin yerlesim yerindeki Kaymakamlik bünyesinde bulunan Tüketici Sorunlari Hakem Heyetleri, söz konusu degerin üzerindeki ihtilaflarda ise Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.

Isbu sözlesme 2 (iki) sayfadan ibaret olup, / / tarihinde düzenlenmistir.

Satici Tüketici Marmara Iletisim Elektronik San. Tic. Ltd. Sti. AD - SOYAD IMZA

Pratik Bilgiler

Kullanım Koşulları

Bizden Haberler

Formlar