Telsiz Haberlesme Sistemleri Distribütörü

Lisansli telsiz, Lisanssiz  telsiz, Telsiz aksesuar, Telsiz fiyatlari, Telsiz modelleri, Kaliteli ve Ekonomik Çözümler

Telsiz,lisanssiz telsiz,motorola telsiz

Iade Sartlari

Iade Sartlari

Ürünüm hatali, ne yapmaliyim? 

 

Marmara Iletisim'de satilan tüm ürünler distribütör garantisi altindadir. Satin aldiginiz ürünler kullanim süresi boyunca gerek malzeme ve isçilik gerekse montaj hatalarindan dolayi deforme olursa, ürününüz garanti süresi içinde ücretsiz olarak yetkili servis tarafindan tamir edilir. 

 

Ürün onarimi konusunda sorun yasarsaniz Marmara Iletisim ile irtibata geçerek her türlü konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.


Siparis verilen ürünlerin iptali ;

 

Mesafeli Sözlesmeler Yönetmeligi 'nin 5. Maddesine göre, müsteri, “Ürünü teslim aldigi tarihten itibaren yedi gün içerisinde geri iade edebilir. Buna göre, müsteri, ürünü aldiktan sonra, 7 gün içerisinde iade etme hakkina sahiptir.


Cayma hakkindan faydalanabilmek için;


Iadenin, satin alinan ürünün ambalaji açilmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanilmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde gerçeklestirilmesi gereklidir. 

 

Ürünün kutusu üzerindeki, ithalatçi veya üretici firma tarafindan yapistirilmis olan etiketlerin ya da Marmara Iletisim bandinin yirtilmasi, vakumlu veya jelatinli ambalajin açilmasi durumlarinda, iade talepleri kabul edilmemektedir. 

 

Haktan faydalanmak için, satin alinan ürüne herhangi bir zarar gelmemesi ve ürünün tekrar satilabilecek durumda olmasi gerekir. 

 

Müsteri, ürünü, kendisine teslim edildigi andaki durumu ile geri vermekle ve kullanim söz konusu ise kullanma dolayisiyla malin ticari degerindeki kaybi tazminle yükümlüdür. 

 

Müsterinin özel istek ve talepleri uyarinca üretilen veya üzerinde degisiklik ya da ilaveler yapilarak kisiye özel hale getirilen mallarda cayma hakki kullanilamaz. 

 

Niteligi itibariyle iade edilemeyecek, hizla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallarda cayma hakki sözkonusu degildir.

Ürün Siparisi Ayni Gün Içinde kargoya verilmeden 0216 457 14 66 nolu telefondan iptal edilebilir.

 

  

 Kargo ücreti;

 


Cayma Hakki kullanilarak iade edilen ürünler için kargo masrafi müsteriye aittir. Ürün degisimlerinde ve iadesinde kargo masrafi kesinlikle müsteriye aittir.

Pratik Bilgiler

Kullanım Koşulları

Bizden Haberler

Formlar