Telsiz Haberlesme Sistemleri Distribütörü

Lisansli telsiz, Lisanssiz  telsiz, Telsiz aksesuar, Telsiz fiyatlari, Telsiz modelleri, Kaliteli ve Ekonomik Çözümler

Telsiz,lisanssiz telsiz,motorola telsiz

Yeni Jenerasyon Dijital El Telsizleri

Yeni Jenerasyon Dijital El Telsizleri

Aselsan Abell A 720 T  ye benzeyen yeni telsizini teknofest te tanitti.

Aselsanin tasarim ödüllü yeni model dijital el telsizi nin tanitim lansmani teknofest istanbulda yapildi. Dijital yeni jenarasyon A 3700 profesyonel el telsizi özellikle çoklu kullanicilarin bulundugu kamu güvenligi gibi alanlarda kullanima uygun olarak tasarlandi ilk olarak Marmara bölgesinde kullanima baslanmasi düsünülen telsiz tasarimi ile dikkat çekiyor.

ASELSAN, uzun süren gelistirme asamasindan sonra  telsiz tasarim ve üretim gelenegiyle kamu güvenligi haberlesmesine yönelik ürettigi yeni A 3700 serisi el telsizi çesitleri nin ilk ürünü olan A - 3700 El Telsizi telsiz kullanicilarina teslim etmeye basladi. Uzun mesafe çalisabilecek olan el telsizleri ilk olarak polis teskilatina verilecek ürünün dijital telsiz olmasindan dolayi polis teskilati artik  dinlemeyecek, frekans karismasi olmayacak polis frekanslarinin dinlenememesi çok önemli ve ayni zamanda polis telsiz frekanslari güvende olmus olacak.

Telsizlerin Teslimatla ilgili lansman töreni Istanbul Yeni Havalimani alaninda gerçeklestirildi  telsiz tanitimi  Teknofest Istanbul'da yapildi.

Aselsan Yönetim Kurulu Baskani ve Genel Müdürü, lansmanda yaptigi konusmada, tüm dünyanin teknolojik bir yaris içinde oldugunu ve bu yarista geride kalanlarin teknoloji gelistiren ülkelerin pazari olmaktan öteye gidemedigini söyledi.bundan dolayi katma degeri yüksek teknoloji ürünlerinin gelistirilmesinin çok önemli oldugunun altini çizdi

Tanitimda Türkiye'de dünyayla yarisacak teknolojik ürünler üretebilecek kabiliyet, altyapi, azim ve kararlilik bulundugunu vurgulandi. Aselsan tai roketsan  gibi teknoloji üreten sirketlerimiz bunun ispati olarak büyümeye ve gelismeye devam etmektedir." Denildi.

A 3700 TELSIZ TASARIMI ÖDÜL GETIRDI

3700 El Telsizi, emniyet, jandarma, sahil güvenlik, istihbarat, özel kuvvetler, acil saglik hizmetleri, itfaiye birimlerinin haberlesme ihtiyaçlarina yönelik farkli özelliklerde üretildi.bunun yani sira emsallerinden fiyat bakimindan çok yüksek olmasi bekleniyor.

Dünyadaki güncel telsiz DMR uygulamalari içeren 3700 El Telsizi'nin tasarim kriterleri, dogrudan kullanicilarla yapilan birebir görüsmelerle belirlendi. Yapilan çalismalar hafif, küçük ebatta, görseli sik, kullanimi kolay, dayanikli, uzun ömürlü, ses kalitesi yüksek ve yabanci unsurlarca dinlenme riski tasimayan bir telsiz istendigini ve buna göre bir telsiz üretildiginin alti çizildi.
 
Türk mühendislerince tasarlanan telsiz cihazi, daha prototip asamasindayken Design Turkey 2017 Iyi Tasarim Ödülü'nü kazandi.
 
Kamu güvenligi haberlesmesinin 7/24 kesintisiz haberlesme ihtiyaçlarinin son teknoloji çözümlerle optimize edildigi 3700 dijital El Telsizi özellikle yogun ses kullanimli kamu güvenligi kullanicilari için tasarlandi.
 
RENKLI EKRAN, AKILLI SARJ ÖZELLIKLI TELSIZ
Telsiz, VHF veya UHF'de çalisabiliyor, yazilim tabanli platformuyla farkli haberlesme protokollerini destekleyebiliyor, GPS konum servisi, bluetoothözelligi , USB girisi , renkli ekran, titresim özelligi ve akilli hizli sarj birimleriyle dikkati çekiyor.
Kriptolu telsiz kullanicilari için yazilim ve donanim kripto yetenegi bulunan telsiz, gizlenebilir ve standart formda farkli yan özelliklere  sahip bulunuyor.
 
Telsiz Kullanicilarinin çalisma ortam ve kosullarina uygun sicaklik, nem, toz, su, düsme, titresim testleri uygulanan telsiz cihazi, çevre dayanimi toz ve su  sizdirmazlik özelligide bulunuyor.
 
Türkiye Savunma Sanayi Baskanligi tarafindan Emniyet Genel Müdürlügü'ne Ankara ve Istanbul'da kurulmakta olan uçtan uca güvenli sayisal haberlesme sebekesinde de kullanilacak olan ASELSAN 3700 Sayisal El Telsizi milli bir ürün olarak bu yil piyasaya sunuldu.
 
Tasarim olarak telsizin Abell marka  A 720 t  dijital telsiz ailesine ve hytera pd 605 el telsizine  benzemesi dikkat çekici. Tümbu markalarin genel kullanim özellikleri birbirine yakin olmakla beraber Abell A 720 t  el telsizinin fiyat bakimindan çok avantaj sagladigi bir gerçek olarak karsimiza çikmaktadir. 

Pratik Bilgiler

Kullanım Koşulları

Bizden Haberler

Formlar