Telsiz Haberlesme Sistemleri Distribütörü

Lisansli telsiz, Lisanssiz  telsiz, Telsiz aksesuar, Telsiz fiyatlari, Telsiz modelleri, Kaliteli ve Ekonomik Çözümler

Telsiz,lisanssiz telsiz,motorola telsiz

Li-Ion Telsiz Bataryasi Hakkinda

Li-Ion Telsiz Bataryasi Hakkinda

Li-Ion ve Li-Poly bataryalar yeni nesil batarya türüdür.

Li-Poly ile Li-Ion birbirlerine yapi olarak benzeseler de Li-Ion daha avantajlidir.

Li-Poly degisik kimyasallar içerir ve daha yüksek akimlar sagliyabilir ancak Li-Ion'un kullandigi teknoloji sayesinde bataryalar daha hafif ayni zamanda enerji yogunlugu, kapasite ve güç olarakta daha avantajlidir.

Li-Ion batarya kullandigi memory effect teknolojisi ile sarz esnasinda yarida kesip daha sonra yeniden devam edebilmesini sagliyor.

Li-Ion bataryalar 0.5-2C araliginda bir akim ile sarz edilebiliyor.

Yani kapasitenin yarisi ile sarj et mantigini tasiyor.

Günümüzde üretilen elektrikli araçlar Li-Ion batarya teknolojisini kullanirlar.

Li-Ion'un hizli sarz ve yarida kesilip tekrar sarj edilebilir özelligi sayesinde çesitli teknolojilerde örnegin cep telefonlari,telsizler, elektrikli araçlar, sarzli ev aletleri diz üstü laptoplar vb. materyallerde sikliklar kullanimina rastlayabilirsiniz.

Li-Poly içersinde içerdigi kimyasallardan dolayi yüksek akim saglar ancak bu akim içince yüksek enerji çerek buda faturaniza ek maliyet getirir.

Li-Poly bataryanin güç sinirlamasi tam olarak belirtilmezken Li-Ion batarya 3V altinda ve 4.11V üzerinde sarj edilemez.(Ürüne göre maksimum sarz gerilimi degisir.) Li-Poly sadece belirtilen sarz degerinde sarz edilebilir.

Li-Ion Minimum enerji ile maksimum güç depolamak ve bu enerjinin verimli kullanimini saglamak için gelistirilmis olup kullandigimiz bütün elektronik teknolojilerinin içersinde mevcuttur.

Pratik Bilgiler

Kullanım Koşulları

Bizden Haberler

Formlar