Telsiz Haberlesme Sistemleri Distribütörü

Lisanslı telsiz

Lisanssız telsiz

Telsiz aksesuar

Telsiz fiyatları

Telsiz modelleri

Kaliteli ve ekonomik çözümler

Abell Logo Zetcom Logo

Telsiz Kiralama

İhtiyaçlarınıza Özel Kiralama Hizmetleri 


Firmamız Türkak onaylı TSE 13100 Hizmet yeri yeterlilik belgesi ve İSO 9001 : 2015 ve OHSAS 18001 : 2007 İş sağlığı ve güvenliği standartlarında Bilgi teknolojileri ve iletişim kurumundan yetkilendirilmiş firma olarak Sorunsuz, doğru ürün ve doğru fiyat politikası ile telsiz kiralama hizmeti sunar. kısa veya uzun süreli telsiz kiralama hizmetimizle  hızlı ve etkin bir şekilde iletişim sorunlarınızı çözebilirsiniz.

 

Kiralamış olacağınız tüm telsizler günün teknolojik koşulları içerisinde haberleşme ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde yapabilmenizi sağlayacak donanım özelliklerini kapsıyor olacaktır. Sözleşme kapsamında kiralamış olduğunuz tüm telsiz cihazlarının, telsiz kulaklık ,telsiz aksesuar ve telsiz şarj ünitelerinin arıza takibi telsiz teknik servis ekibimiz tarafından yapılacaktır.

 

Uzun dönem telsiz kiralama ; firmamız uzun dönem kurumsal telsiz kiralama sistem modelinde Marmara İletişim müşterilerine uygun başlangıç maliyetiyle telsiz ürünlerinde kiralama ve destek hizmeti vermektedir. Sözleşme kapsamında kiralamış olduğunuz telsizin arızalanması durumunda arızalı telsiz yerine yeni el telsizi verilerek süreçten etkilenmeden çalışmanıza devam ediyor olacaksınız.

 

Marmara İletişim Elektronik Ltd; Firmamızın telsiz kiralamada kullandığı telsiz modelleri aşağıda resimleri sunulan ürünlerden olup kullanım amacınıza göre ürün belirlendikten sonra size uygun model tavsiye edilip kiralama yapılmaktadır.

 

Bir numaralı resimdeki cep telefonuna benzeyen telsiz kullanımı, taşıması çok kolay, ince, hafif ve küçük bir model olup size kullanım rahatlığı sağlayacaktır.

İki numaralı resimdeki ürün tipi ise kullanım amacınıza uygun farklı projelerinizde üstün performansı ve dayanıklılığı ve ergonomik yapısı ile size hizmet edecektir. 

Kullanım amacınıza uygun farklı kategorideki telsiz çeşitlerimizle sizlere telsiz kiralama hizmetini doğru fiyat ve hizmet ile sunmaktan mutluluk duyarız.

 

sorunsuz ürün güvenilir ve hızlı telsiz kiralama hizmeti için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Tlf: 0216 457 14 66

Marmara İletişim Elektronik Ltd. Telsiz kiralamada Güvenilir çözüm ortağınız..

 

Gn. Müdür

Nuri Babalık
 

MARMARA İLETİŞİM
Kiralama Teklifi Alın
Adınız Soyadınız
Şirket Adınız
Telefon Numaranız
E-mail Adresiniz
Mesaj içeriği
Doğrulama
Copyright © Marmara İletişim Elektronik Altyapı ve Servis Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. - Her hakkı saklıdır.