Telsiz Haberlesme Sistemleri Distribütörü

Lisanslı telsiz

Lisanssız telsiz

Telsiz aksesuar

Telsiz fiyatları

Telsiz modelleri

Kaliteli ve ekonomik çözümler

Abell Logo Zetcom Logo

Telsiz Projelendirme ve Danışmanlık

Doğru Keşif ve İhtiyaç Analizi

 

Firmamız saha keşif hizmetleri ile gerçek ihtiyaçların tespiti, doğru ürünlerin seçimi size uygun iş akış planı ve projelendirme oluşturulması gibi kriterleri izleyerek ve günümüz teknolojisini en iyi şekilde kullanarak  1986 yılından itibaren edindiği tecrübe ve bilgi birikimi ile Türkak onaylı TSE 13100 Hizmet yeri yeterlilik belgesi ve İSO 9001 : 2015 ve OHSAS 18001 : 2007 İş sağlığı ve güvenliği  Standartlarında Bilgi teknolojileri ve iletişim kurumu tarafından yetkilendirilmiş firma olarak danışmanlık desteği vermektedir.

 

Marmara İletişim Elektronik Ltd; Şirketimiz bu güne kadar tamamladığı sayısız projeler sayesinde sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimini hergün daha da geliştirmektedir. Telsiz sistemleri altyapı konusunda uygulama, geliştirme, entegrasyon gibi projelerde telsiz altyapı bileşenlerinin seçimi ve devreye alınmasında BTK  Bilgi teknolojileri ve iletişim kurumunun belirlediği yasal mevzuatlar çerçevesinde teknoloji stratejilerinin belirlenmesi ve uygulanmasında projenin en sağlıklı şekilde çalışır duruma getirilmesi için gereken iş analizi, sistem analizi, proje tasarımı, bakım ve destek yönetimi ve eğitim hizmetlerini sunan Marmara İletişim, telsiz sistemleri RF alt yapı ve röle sistemleri konularında deneyimli telsiz teknik servis elemanlarını bünyesinde bulundurmaktadır.

 

Müşteriye ilgi ve müşteri odaklı olma konusunda iddialı bir şirket ve marka olmanın gereğini en iyi şekilde yerine getiren Marmara iletişim müşterinin gerçek ihtiyaçlarını karşılayacak ve memnuniyetini sağlayacak telsiz ürünlerini satış sonrasında da hızlı ve etkili bir servis hizmeti anlayışı ile sağlamaktadır.

 

Gelişmiş teknolojinin tüm avantajlarından faydalanmak ve bilgiyi doğru değerlendirmek, müşteriyle işbirliği içinde olmak ,kaliteli sorunsuz hizmet verebilecek sistemi doğru fiyata sunabilmek ancak profesyonel ve dürüst doğru bir danışmanlık hizmeti sunabilmek ile mümkün olur.

 

Marmara İletişim Elektronik Ltd; Deneyimli kadrosu ,çok sayıda telsiz altyapı proje referansı ve 1985 yılından itibaren uzun yıllara dayanan tecrübesi ile müşterilerinin ihtiyacı olan profesyonel telsiz danışmanlık hizmetlerini tek bir çatı altında ve uçtan uca sunmaktadır. Marmara iletişim fikir geliştirme aşamasından ürünün teslimine kadar tüm süreçlerde müşterileri ile  sadece danışman değil aynı zamanda iş ortağı mantığıyla hizmet eder.

  

Marmara İletişim Güvenilir Çözüm Ortağınız..

Copyright © Marmara İletişim Elektronik Altyapı ve Servis Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. - Her hakkı saklıdır.