Telsiz Haberlesme Sistemleri Distribütörü

Lisanslı telsiz

Lisanssız telsiz

Telsiz aksesuar

Telsiz fiyatları

Telsiz modelleri

Kaliteli ve ekonomik çözümler

Abell Logo Zetcom Logo

Kiralık Telsiz

Kiralık Telsiz

TELSİZ KİRALAMA HİZMETİ


Marmara iletişim elektronik ltd şti. olarak telsiz kiralama konusunda da en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. telsiz kiralama da kullandığımız telsizler küçük ergonomik ve kullanışlı yapıdadırlar. Kiralık telsiz cihazlarımız eski, büyük ve ağır, hantal cihazlardan değildir. Ayrıca kiralama fiyatlarımız oldukça uygundur.

Siz değerli müşterilerimizin her türlü organizasyonlarında veya iletişimin gerektirdiği her alanda kullanabilecekleri telsiz çeşitlerinden oluşan kiralık telsizlerimiz uygun fiyatlar ile kullanımınıza hazır. Kiralama taleplerinize hızlı ve çözüm odaklı yaklaşım tarzı benimsemiş olan şirketimiz personelleri size en uygun çözümü sunacaklardır.

Kiralama hizmetlerimizde kısa dönem telsiz kiralama veya uzun dönem telsiz kiralama isteklerine cevap verebilmekteyiz. Kiralama fiyatları kiralama süresine bağlı olarak hesaplanır. kiralamak istediğiniz süreyi ilettiğinizde satış personellerimiz size vereceğiniz bilgilere göre fiyatlandırma yapacaklar ve size bildireceklerdir.

Tüm telsiz kiralama ihtiyaçlarınızda uygun fiyat dürüst çalışma prensibi ve hijyen kurallarına uyularak hizmet vermeyi benimsemiş olan şirketimiz tarafından karşılayabilirsiniz. İhtiyaçlarınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 0216 457 14 66  


Copyright © Marmara İletişim Elektronik Altyapı ve Servis Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. - Her hakkı saklıdır.