Telsiz Haberlesme Sistemleri Distribütörü

Lisanslı telsiz

Lisanssız telsiz

Telsiz aksesuar

Telsiz fiyatları

Telsiz modelleri

Kaliteli ve ekonomik çözümler

Abell Logo Zetcom Logo

Telsiz Tamiri İstanbul

Telsiz Tamiri İstanbul

TELSİZ TAMİRİ İSTANBUL

Telsiz sisteminizde bir sorun mu var? Bizi aramanız yeterli, Deneyimli işinde uzman teknik servis ekibimiz en kısa sürede var olan sorununuzu en ideal şekilde çözmek için yanınızda olacaktır.


Marmara iletişim telsiz sistemleri tam donanımlı TSE 13100 hizmet yeterlilik belgesine sahip teknik servis laboratuarı ve yetişmiş teknik servis personeli ile telsiz tamirinde ve bakım onarımında garantili servis hizmeti ile hep yanınızda. Hızlı servis , uygun fiyat ve dürüstlük  prensibi ile size hizmete hazırız.


Servise gelen telsizleriniz öncelikle arızaları tespit edilip size bir rapor sunulur , bu raporda tek tek her telsizin seri numarasına göre telsize hangi işlemlerin yapılacağı ve hangi yedek parçaların değişeceği ayrıca tamir ücretleri karşılarına yazılır ve sizlere mail yoluyla gönderilir. Yapılacak işlemlerle ilgili sorularınız detaylı bir şekilde cevaplanır. Telsiz tamiri onayınız olmazsa bile çıkarılan rapor için sizden ayrıca ücret alınmaz ve telsizlerinizi geri iade alabilirsiniz. Talep ederseniz eski telsizlerinizin yerine yeni telsiz alımı için size teklif ve tanıtım yapılır. Eğer telsizlerinizin onarımını onaylarsanız teknik servis ekibimiz en kısa sürede işlemi tamamlayıp size geri dönüş sağlayacaktır. İstanbul içinde servis aracımız devamlı dışarda olduğundan telsizleriniz çoğu zaman ücretsiz bir şekilde elden teslim edilmektedir.


Onayınız çerçevesince Tamiri yapılan telsizleriniz öncelikle kalite konrolden geçirilir, daha sonra özel sulusyonlarla dezenfekte edilerek ayrıca temizlenerek tamir formu ile beraber poşetlenerek size ulaştırılır. Şehir dışından gelen telsizlerinizde aynı titizlikle sağlam bir şekilde kargolanarak size gönderilir.


Tamiri yapılan telsizleriniz garantili yapılmakta ve telsiz teknik servis programına kayıt edilmekte ve böylece yıl içerisinde ihtiyaç duyduğunuzda raporlanabilmektedir. Bu şekilde tamir ettirdiğiniz telsizlerinizin takibi yapılabilmektedir.


Ayrıca kurmak istediğiniz telsiz sistemine ilişkin ücretsiz saha keşif hizmeti verilerek en uygun çözüm tarafınıza raporlanmaktadır. Gerek firmanıza ait izinlerde gerekse OKTH kapsamında tarafınıza sunacağımız fekans tahesis hizmetlerinde dürüstçe ve ihtiyacınıza yönelik çözümler sunmakta ve telsiz sistemleri altyapı kurulumu gerçekleştirilmektedir.


Garantili, sağlıklı, kaliteli tamir ve bakım hizmetlerimiz için lütfen bizi arayınız. 0216 4571466

Telsizlerini ilk kez bize tamir ettirecek müşterilerimize özel tanışma indirimleri sunmaktayız.

Copyright © Marmara İletişim Elektronik Altyapı ve Servis Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. - Her hakkı saklıdır.