Telsiz Sistemleri Distribütörü Lisanslı telsizLisanssız telsizAmatör telsizBaskonuş telsizTelsiz fiyatlarıTelsiz modelleriKaliteli ve ekonomik çözümler
Abell Logo Zetcom Logo

Bas Konuş Telsiz Nedir?

Ana sayfa Pratik Bilgiler Bas Konuş Telsiz Nedir?
Bas Konuş Telsiz Nedir?

Bas konuş telsiz sistemleri daha ziyade uzak mesafe haberleşme ihtiyacının olduğu alanlarda kullanılan bir telsiz haberleşme sistemidir. Aslında bu cihazlar tıpkı bir cep telefonu gibi GSM şebekeleri üzerinden haberleşme sağladıklarından daha çok telefon cihazı mantığında çalışırlar. Ürün yapısı gereği görsel olarak telsize benzemektedir, özellikle ekranlı bazı modeller cep telefonu görünümündedirler.


Baskonuş telsizler genelde uzun mesafe görüşme ihtiyacı duyan birey ve kuruluşlar tercih etmektedirler zaten telsizin verimli uygun kullanım alanı da bu şekildedir. Kullanım alanlarının başında taşımacılık yapan şirketler, dağıtım şirketleri, kargo şirketleri, bölge de yetkili bakım onarım firmaları ve uzak mesafe iletişim gereksinim duyulan her alanda kullanılır.


Bas konuş telsizler ile geleneksel telsiz sistemleri fiyat açısından kıyaslandığında ekransız modellerde herhangi bir fark görülmemesine karşın bas konuş telsiz ekranlı modellerde fiyat daha yüksek olabilmektedir. Ekranlı modeller tıpkı cep telefonundaki gibi güncel androit sistemi kullanmaktadır. Bu tip telsiz cihazlarında bireysel görüşme, ses kaydı, mesajlaşma ve canlı görüntülü görüşme dahil bir çok özellik kullanıcı tarafından kullanılabilinir.


Baskonuş telsiz sisteminin aylık ödemeleri OKTH telsiz sistemlerine göre daha fazladır. Eğer bina içi, site, fabrika veya bu tarz lokal alanlarda telsiz ihtiyacınız varsa hem fiyat açısından OKTH Telsiz sisteminin seçilmesi daha uygun olacaktır. Baskonuş telsizlerin en büyük dez avantajı herhangi bir doğal afet durumunda tıpkı cep telefonları gibi yoğunluktan dolayı kilitlenebilmeleridir. Ayrıca özellikle bina içi haberleşmelerde ve GSM şebekelerinin olmadığı yerlerde sistem çalışmamaktadır oysa konvansiyonel telsiz sistemleri her alanda çalışmakta ve doğal afet durumlarında herhangi bir kesintiye uğramamaktadırlar.


Marmara iletişim elektronik ltd. siz değerli müşterilerimize sizin telsiz kullanım amacınıza uygun olarak teknik bilgilendirme yaparak size uygun olan sistemi sunmakta size çözüm ortağı mantığı çerçevesinde hareket ederek en iyi çözümü üretmektedir. Her türlü bilgi için bizi arayabilir ücretsiz danışabilirsiniz. Lütfen bilgi ve talepleriniz için bizi arayınız.

Copyright © Marmara İletişim Elektronik Altyapı ve Servis Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. - Her hakkı saklıdır.
Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, Çerez Politikası'nı kabul etmiş olduğunuzu varsayacağız.