Telsiz Sistemleri Distribütörü Lisanslı telsizLisanssız telsizAmatör telsizBaskonuş telsizTelsiz fiyatlarıTelsiz modelleriKaliteli ve ekonomik çözümler
Abell Logo Zetcom Logo

Telsiz Kiralama Hizmeti

Ana sayfa Hizmetler Telsiz Kiralama Hizmeti
İhtiyaçlarınıza Özel Telsiz Kiralama Hizmeti

Firmamız Türkak onaylı TSE 13100 hizmet yeri yeterlilik belgesi ve İSO 9001 : 2015 ve OHSAS 18001 : 2007 iş sağlığı ve güvenliği standartlarında Bilgi Teknolojileri Ve İletişim Kurumu'ndan yetkilendirilmiş firma olarak sorunsuz, doğru ürün ve doğru fiyat politikası ile telsiz kiralama hizmeti sunar. kısa veya uzun süreli kiralama hizmetimizle hızlı ve etkin bir şekilde iletişim sorunlarınızı çözebilirsiniz.


Kiralamış olacağınız tüm telsizler günün teknolojik koşulları içerisinde haberleşme ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde yapabilmenizi sağlayacak donanım özelliklerini kapsıyor olacaktır. Sözleşme kapsamında kiralamış olduğunuz tüm cihazların; kulaklık, aksesuar ve şarj ünitelerinin arıza takibi teknik servis ekibimiz tarafından yapılacaktır.


Uzun Dönem Telsiz Kiralama

Firmamız, uzun dönem kurumsal telsiz kiralama sistem modelinde Marmara İletişim müşterilerine uygun başlangıç maliyetiyle kiralama ve destek hizmeti vermektedir. Sözleşme kapsamında kiralamış olduğunuz telsizin arızalanması durumunda arızalı ürünün yerine yeni ürün verilerek süreçten etkilenmeden çalışmanıza devam ediyor olursunuz.


Marmara İletişim Elektronik Ltd. Şti. olarak firmamızın telsiz kiralamada kullandığı modelleri aşağıda resimleri sunulan ürünlerden olup; kullanım amacınıza göre ürün belirlendikten sonra size uygun model tavsiye edilip kiralama yapılmaktadır.


Bir numaralı resimdeki cep telefonuna benzeyen telsiz, kullanımı ve taşıması çok kolay, ince, hafif ve küçük bir model olup; size kullanım rahatlığı sağlayacaktır.

İki numaralı resimdeki ürün tipi ise kullanım amacınıza uygun; farklı projelerinizde üstün performansı, dayanıklılığı ve ergonomik yapısı ile size hizmet edecektir.

Kullanım amacınıza uygun farklı kategorideki telsiz çeşitlerimizle sizlere kiralama hizmetini doğru fiyat ve hizmet ile sunmaktan mutluluk duyarız.


Sorunsuz ürün güvenilir ve hızlı kiralama hizmeti için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Marmara İletişim Elektronik Ltd. Telsiz kiralamada Güvenilir çözüm ortağınız..


Gn. Müdür

Nuri Babalık

Copyright © Marmara İletişim Elektronik Altyapı ve Servis Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. - Her hakkı saklıdır.
Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, Çerez Politikası'nı kabul etmiş olduğunuzu varsayacağız.