Telsiz Haberlesme Sistemleri Distribütörü

Lisanslı telsiz

Lisanssız telsiz

Telsiz aksesuar

Telsiz fiyatları

Telsiz modelleri

Kaliteli ve ekonomik çözümler

Abell Logo Zetcom Logo

Hakkımızda

Marmara İletişim Elektronik Ltd.   

Abell, Zetcom ve Wouxun markalarının Türkiye distribütörü olan şirketimiz; Profesyonel Telsiz sistemleri, Lisanssız telsiz, Amatör telsiz, Dijital telsiz sistemleri, pmr446 lisanssız el telsizleri, Telsiz aksesuar, Telsiz kiralama, OKTH Telsiz frekans hizmeti, Kapalı alan veya Geniş alan telsiz haberleşme sistemleri ve Telsiz anons sistemleri alanlarında 1985 yılından itibaren edindiği bilgi ve tecrübe birikimi ile siz değerli müşterilerine Türkak onaylı TSE 13100 Hizmet yeri yeterlilik belgesi ve  İSO 9001 : 2015 ve OHSAS 18001: 2007 İş sağlığı ve güvenliği  standartlarında Bilgi teknolojileri ve iletişim kurumundan yetkilendirilmiş firma olarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Marmara İletişim Elektronik Ltd. İthalatını veya üretimini planladığı ürünleri şeçmeden önce uzun inceleme ve araştırma  prosedürü uygulayarak ürünün kalite, performans ve fiyat kriterlerinden emin olduktan sonra piyasaya sunar. Ayrıca pazara sunduğu her telsiz ürünleri için telsiz teknik servis hizmetini en az 10 yıl süre ile verebilecek şekilde telsiz yedek parçalarını ve telsiz aksesuarlarını bünyesinde bulundurarak uzun vadeli ve kesintisiz hizmet anlayışıyla çalışır.

Marmara İletişim Elektronik Ltd. Çözüm üretici ve sistem bütünleştirici bir firma olarak hedefimiz müşterilerimizin uçtan uca iletişim gereksinimlerini yasal mevzuata uygun teknolojik yeniliklerle karşılamaktır. İhtiyaçların belirlenmesi, uygun telsiz ürünleri seçimi, kurulum ve sonrasında sistemin en verimli şekilde çalışır durumda bulundurulması süreçlerinin tamamında hızlı ve güvenilir hizmet verme ilkesiyle müşterisinin yanında yer alır. 

Misyonumuz : Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi ve en doğru şekilde belirleyip doğru ürünü veya hizmeti doğru fiyata satın almalarını sağlamak , böylece hızlı, iş bitirici ve güvenilir olmak. Ticari ilişkilerimizde devamlılığı hiçbir zaman unutmayıp müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak.

Vizyonumuz :  Telsiz iletişim sistemleri alanında hizmet verip bu alanda teknolojiyi takip ederek müşterilerimize en iyi hizmeti ve telsiz ürünlerini sunmak.

Telsiz Sistemlerinde Güvenilir Çözüm Ortağınız...

Gn. Müdür
Nuri Babalık

Copyright © Marmara İletişim Elektronik Altyapı ve Servis Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. - Her hakkı saklıdır.