Telsiz Sistemleri Distribütörü Lisanslı telsizLisanssız telsizAmatör telsizBaskonuş telsizTelsiz fiyatlarıTelsiz modelleriKaliteli ve ekonomik çözümler
Abell Logo Zetcom Logo

Hakkımızda

Ana sayfa Kurumsal Hakkımızda

Hakkımızda

Abell, Zetcom ve Wouxun markalarının Türkiye distribütörü olan şirketimiz; profesyonel telsiz sistemleri, lisanssız telsiz, amatör telsiz, dijital telsiz sistemleri, PMR446 lisanssız el telsizleri, telsiz aksesuar, telsiz kiralama, OKTH telsiz frekans hizmeti, kapalı alan veya geniş alan telsiz haberleşme sistemleri ve telsiz anons sistemleri alanlarında 1985 yılından itibaren edindiği bilgi ve tecrübe birikimi ile siz değerli müşterilerine Türkak onaylı TSE 13100 hizmet yeri yeterlilik belgesi ve İSO 9001 : 2015 ve OHSAS 18001: 2007 iş sağlığı ve güvenliği standartlarında Bilgi Teknolojileri Ve İletişim Kurumu'ndan yetkilendirilmiş firma olarak hizmetlerini sürdürmektedir.


Marmara İletişim Elektronik Ltd. Şti., İthalatını veya üretimini planladığı ürünleri şeçmeden önce uzun inceleme ve araştırma prosedürü uygulayarak ürünün kalite, performans ve fiyat kriterlerinden emin olduktan sonra piyasaya sunar. Ayrıca pazara sunduğu her telsiz ürünleri için telsiz teknik servis hizmetini en az 10 yıl süre ile verebilecek şekilde telsiz yedek parçalarını ve telsiz aksesuarlarını bünyesinde bulundurarak uzun vadeli ve kesintisiz hizmet anlayışıyla çalışır.


Marmara İletişim Elektronik Ltd. Şti. Çözüm üretici ve sistem bütünleştirici bir firma olarak hedefimiz müşterilerimizin uçtan uca iletişim gereksinimlerini yasal mevzuata uygun teknolojik yeniliklerle karşılamaktır. İhtiyaçların belirlenmesi, uygun telsiz ürünleri seçimi, kurulum ve sonrasında sistemin en verimli şekilde çalışır durumda bulundurulması süreçlerinin tamamında hızlı ve güvenilir hizmet verme ilkesiyle müşterisinin yanında yer alır.


Misyonumuz :

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi ve en doğru şekilde belirleyip doğru ürünü veya hizmeti doğru fiyata satın almalarını sağlamak, böylece hızlı, iş bitirici ve güvenilir olmak. Ticari ilişkilerimizde devamlılığı hiçbir zaman unutmayıp müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak.


Vizyonumuz :

Telsiz iletişim sistemleri alanında hizmet verip bu alanda teknolojiyi takip ederek müşterilerimize en iyi hizmeti ve telsiz ürünlerini sunmak.


Telsiz Sistemlerinde Güvenilir Çözüm Ortağınız...


Gn. Müdür

Nuri Babalık


Copyright © Marmara İletişim Elektronik Altyapı ve Servis Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. - Her hakkı saklıdır.
Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, Çerez Politikası'nı kabul etmiş olduğunuzu varsayacağız.