Telsiz Sistemleri Distribütörü Lisanslı telsizLisanssız telsizAmatör telsizBaskonuş telsizTelsiz fiyatlarıTelsiz modelleriKaliteli ve ekonomik çözümler
Abell Logo Zetcom Logo

OKTH Frekans Lisanslama Hizmeti

Ana sayfa Hizmetler OKTH Frekans Lisanslama Hizmeti

OKTH Frekans Lisanslama Hizmeti

OKTH Nedir ?

OKTH'ın açılımı Ortak Kullanımlı Telsiz Frekans Hizmetidir. Bu hizmet yasal çerçevede (BTK) Bilgi Teknolojileri Ve İletişim Kurumu tarafından yetkili özel işletmeler aracılığı ile son kullanıcılara, kurumlara ve firmalara verilmektedir. Marmara Telsiz ve Haberleşme telsiz sistemleri ile gerçekleştirilen Ortak Kullanımlı Telsiz Hizmeti sayesinde, OKTH işletmecileri geniş mesafe kapsama alanına sahip telsiz ağınızı kurabilir, farklı frekanslar ile karışma derdinden muzdarip olmadan kaliteli bir şekilde telsiz iletişiminizi gerçekleştirebilirsiniz.


Kurumunuzun yaptığı iş dolayısıyla anlık şekilde, çok sayıda personelinize sesli olarak anons verme ihtiyacına sahip olabilirsiniz. Anlık olarak yapılan tüm konuşmaların kurumdaki tüm görevli personel tarafından duyulmasını sağlayan yegâne sistem OKTH telsiz sistemidir.


Telsiz sistemleri de kendi arasında teknik olarak çeşitlere ayrılmaktadır. Herhangi bir frekans ücreti ödemeden yasal şekilde kullanabileceğiniz, frekans tahsisi ve ruhsat gerektirmeyen telsizler vardır. Bu telsizler PMR (Private Mobile twoway Radio) olarak geçmektedir ve kısa mesafe kapsama alanları vardır. Kısa mesafe telsiz erişimi istendiğinde bu cihazlar tercih edilir fakat hem kapsama alanlarının darlığı, hem de diğer ücretsiz kullanıcılarla frekans karışması endişesi nedeniyle OKTH sistemleri popüler hale gelmiştir. Profesyonel yapıda telsiz sistemleri düşünüldüğünde OKTH sistemimizden yararlanmanızı öneririz.


OKTH hizmetini sunan bir firma ile çalıştığınızda, telsiz sistemine ihtiyacınız olan bölge için tarafınıza bir adet röle (tekrarlayıcı sistem) tahsis edilir. Bu röle sayesinde çok geniş bir alanda telsiz çekim kapasitesine sahip olur, ister el cihazı, ister araç cihazı, isterseniz de sabit cihaz kullanma şansı elde edersiniz. İletişim kurduğunuz telsiz rölesi ve telsiz frekans şifreleri size özel olacağından, dinlenme veya başka bir iletişimi duyma endişeniz olmaz.


Profesyonel hayatınızda, iş iletişiminizin aksamaya uğramaması için OKTH kullanmanız çok önemlidir. Ayrıca avm, rezidans ve sitelerde de alanın büyüklüğüne göre gerek röleli gerekse de simplex yakın kanal frekans kiralama hizmeti alarak telsiz haberleşmenizi en iyi ve uygun fiyat garantisi ile tarafımızdan bu hizmeti güvenle alabilirsiniz.


OKTH Sistemleri kullanırken, cihazların, rölenin, frekansınızın vb. tüm sorumluluğu aracı olan firmaya ve size aittir. Sizin devlet kurumları ile herhangi bir iletişimde olmanıza gerek kalmaz. Sizin adınıza tüm yasal ve teknik işlemleri hizmet aldığınız OKTH firması gerçekleştirmektedir. Bu sayede hiçbir sorun yaşamadan telsizleriniz 7/24 faal şekilde çalışmaktadır. Olası bir problemde çözüm ortağınız Marmara iletişim elektronik ltd.şti. yetkili OKTH firması olarak size gerekli tüm hizmeti en iyi bir şekilde sunacaktır.


Profesyonel bir çözüm arıyorsanız, basit telsiz sistemleri ile vakit kaybetmek yerine yetkili OKTH firmaları içerisinde güvenle çalışabileceğiniz Marmara Telsiz ve Haberleşme Sistemleri ile iletişime geçebilirsiniz. OKTH firmamızın öncelikle lisanslama yaptığı bölge marmara bölgesi başta olmak üzere İstanbul, Kocaeli, Bursa, Yalova, Sakarya, Düzce, Tekirdağ, Silivri, Çanakkale, Bilecik illeri başta olmak üzere diğer iller İzmir, Ankara, Eskişehir, Konya, Artvin, Adana, Kastamonu, Samsun, Zonguldak, Antalya, Afyon, İzmit, Çankırı, Trabzon, Rize, Adapazarı, Edirne gibi tüm Türkiye'deki illerde telsiz frekans lisanslaması işini uygun fiyata ve kurallara uygun kaliteli OKTH sistem kurulumu ile sağlamaktadır.


Marmara Telsiz ve haberleşme sistemleri olarak, uzun yıllardır Türkiye’nin her bölgesinde OKTH hizmeti vermekteyiz. Kırbaçtepe'de bulunan kurulu sistemimiz en iyi kapsama alanına ve en güvenli kule sistemine sahip birinci resimdeki özel yerimizdir.


Profesyonel OKTH çözümleri için tarafımızdan destek alabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.


OKTH ALTYAPI TELSİZ SİSTEMLERİNDE UZMAN GÜVENİLİR ÇÖZÜM ORTAĞINIZ...


Copyright © Marmara İletişim Elektronik Altyapı ve Servis Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. - Her hakkı saklıdır.
Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, Çerez Politikası'nı kabul etmiş olduğunuzu varsayacağız.