Telsiz Sistemleri Distribütörü Lisanslı telsizLisanssız telsizAmatör telsizBaskonuş telsizTelsiz fiyatlarıTelsiz modelleriKaliteli ve ekonomik çözümler
Abell Logo Zetcom Logo

Telsiz Haberleşme Sistemleri

Ana sayfaSistemler

Bina içi, geniş alan, alt yapı, köprü, tünel, tersane, inşaat alanları, cafe, restoranlar gibi çeşitli alanlarda kullanılan telsiz haberleşme sistemleri ile ilgili detaylı bilgilere aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Bina İçi Telsiz Haberleşme Sistemleri
Bina içi telsiz haberleşme sistemlerinde, okth altyapı telsiz işletmeci firmaları olarak telsiz montajını kaliteli şekilde yapmaktayız.
Detaylar
Geniş Alan Telsiz Haberleşme Sistemleri
Marmara telsiz birden fazla Abell rölenin birbirleriyle bağlanması prensibine dayalı geniş alan telsiz haberleşme sistemleri okth çözümleri sunar.
Detaylar
Telsiz Anons Sistemleri
Telsiz anons sistemleri kablo bağlantısı kullanılmadan anons veya müzik yayınlarının havadan kaliteli şekilde aktarılmasıdır.
Detaylar
Bas Konuş Telsiz Haberleşme Sistemleri
Bas konuş telsiz haberleşme sistemleri, telsizlerin GSM şebekeleri üzerinden haberleşmesi mantığına dayalı bir taksi telsiz haberleşme sistemidir.
Detaylar
Tünel Telsiz Haberleşme Sistemleri
Tünel telsiz haberleşme sistemleri yer altı tünellerde iletişim ihtiyacının karşılanması amacıyla kurulan telsiz sistemleridir.
Detaylar
RF Telsiz Altyapı Sistemleri
RF telsiz altyapı sistemleri, data verilerinin kablosuz olarak iletimi için radyo dalgalarının kullanıldığı, iletimin çok yüksek hızlara ulaştığı haberleşme yöntemidir.
Detaylar
Copyright © Marmara İletişim Elektronik Altyapı ve Servis Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. - Her hakkı saklıdır.
Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, Çerez Politikası'nı kabul etmiş olduğunuzu varsayacağız.