Telsiz Sistemleri Distribütörü Lisanslı telsizLisanssız telsizAmatör telsizBaskonuş telsizTelsiz fiyatlarıTelsiz modelleriKaliteli ve ekonomik çözümler
Abell Logo Zetcom Logo

Türkiye Çapında Telsiz Tamiri

Ana sayfa Hizmetler Türkiye Çapında Telsiz Tamiri

Türkiye Çapında Telsiz Tamiri

Telsiz sisteminizde bir sorun mu var? Bizi aramanız yeterli. Deneyimli, işinde uzman teknik servis ekibimiz en kısa sürede var olan sorununuzu en ideal şekilde çözmek için yanınızda olacaktır.


Marmara İletişim Telsiz Sistemleri tam donanımlı TSE 13100 hizmet yeterlilik belgesine sahip teknik servis laboratuarı ve yetişmiş teknik servis personeli ile telsiz tamiri ve bakım onarımında garantili servis hizmeti ile hep yanınızda. Hızlı servis, uygun fiyat ve dürüstlük prensibi ile size hizmete hazırız.


Servise gelen telsizleriniz öncelikle arızaları tespit edilip size bir rapor sunulur, bu raporda tek tek her telsizin seri numarasına göre telsize hangi işlemlerin yapılacağı ve hangi yedek parçaların değişeceği ile birlikte ayrıca tamir ücretleri karşılarına yazılır ve sizlere e-posta yoluyla gönderilir. Yapılacak işlemlerle ilgili sorularınız detaylı bir şekilde cevaplanır. Telsiz tamiri onayınız olmasa bile, çıkarılan rapor için sizden ayrıca ücret alınmaz ve telsizlerinizi geri iade alabilirsiniz. Talep ederseniz eski telsizlerinizin yerine yeni telsiz alımı için size teklif ve tanıtım yapılır. Eğer telsizlerinizin onarımını onaylarsanız, teknik servis ekibimiz en kısa sürede işlemi tamamlayıp size geri dönüş sağlayacaktır. İstanbul içinde servis aracımız devamlı sahada olduğundan telsizleriniz çoğu zaman ücretsiz bir şekilde elden teslim edilmektedir.


Onayınız çerçevesince tamiri yapılan telsizleriniz öncelikle kalite konrolden geçirilir. Daha sonra özel solüsyonlarla dezenfekte edilip temizlenerek tamir formu ile beraber poşetlenip size ulaştırılır. Şehir dışından gelen telsizlerinizde aynı titizlikle sağlam bir şekilde paketlenerek kargolanıp size gönderilir.


Tamiri yapılan telsizleriniz garantili olarak yapılmakta olup; teknik servis programına kayıt edilmektedir. Bu sayede yıl içerisinde ihtiyaç duyulması halinde hızlıca raporlanabilmektedir. Bu şekilde tamir ettirdiğiniz telsizlerinizin takibi yapılabilmektedir.


Ayrıca kurmak istediğiniz telsiz sistemine ilişkin ücretsiz saha keşif hizmeti verilerek en uygun çözüm tarafınıza raporlanmaktadır. Gerek firmanıza ait izinlerde, gerekse OKTH kapsamında tarafınıza sunacağımız fekans tahsis hizmetlerinde dürüstçe ve ihtiyacınıza yönelik çözümler sunarak telsiz sistemleri altyapı kurulumu gerçekleştirilmektedir.


Telsizlerini ilk kez bize tamir ettirecek müşterilerimize özel tanışma indirimleri sunmaktayız.


Garantili, sağlıklı, kaliteli tamir ve bakım hizmetlerimiz için lütfen bizi arayınız.


Copyright © Marmara İletişim Elektronik Altyapı ve Servis Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. - Her hakkı saklıdır.
Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, Çerez Politikası'nı kabul etmiş olduğunuzu varsayacağız.