Telsiz Sistemleri Distribütörü Lisanslı telsizLisanssız telsizAmatör telsizBaskonuş telsizTelsiz fiyatlarıTelsiz modelleriKaliteli ve ekonomik çözümler
Abell Logo Zetcom Logo

Geniş Alan Telsiz Haberleşme Sistemleri

Ana sayfa Sistemler Geniş Alan Telsiz Haberleşme Sistemleri

Geniş Alan Telsiz Haberleşme Sistemleri

Piyasaya sunduğu ürün ve hizmetlerle çağdaş ve güvenilir bir teknoloji şirketi olmayı başaran ve hizmetlerini Türkak onaylı TSE 13100 Hizmet yeri yeterlilik belgesi ve İSO 9001 : 2015 ve OHSAS 18001 : 2007 İş sağlığı ve güvenliği standartlarında Bilgi teknolojileri ve iletişim kurumu tarafından yetkilendirilmiş firma olarak yürüten Marmara İletişim, sektörünün önde gelen kuruluşlarından biridir.


Kurumunuzun, belediyenizin dağınık bir coğrafya üzerinde, fiziksel engellerle dolu geniş bir saha içerisinde olabilir. Abell telsiz sistemlerinin çözüm sunduğu Abell R 80 röle cihazı ile birden fazla rölenin birbirleriyle bağlanması prensibine dayalı geniş alan telsiz haberleşme sistemleri ile size en uygun çözümler Marmara iletişim’de en uygun ve doğru çözümler için bize ulaşınız.Abell, TDMA teknolojisi sayesinde, FDMA ve analog telsizlerin sağladığı kanal kapasitesinin iki mislini sağlamaktadır.


Mesaj (metin iletimi) ve gibi veri uygulamalarını desteklemektedir.


Statiği engelleyerek net ses haberleşmesi sağlar.


Veri iletimi ve gelişmiş sinyalleşme özellikleri gibi ilave işlevlere imkân verir.


Tamamıyla iki yıllık ürün garantisi altındadır.


birden fazla farklı lokasyonlardaki rölelerin ortak çalışmasına dayanarak mevcut kullanıcıların yararlanacağı kapsama alanını genişletir.


Bir geniş alan kanalı üzerindeki tüm telsizlerin erişimini arttırarak, kullanıcıların, uzak lokasyonlardan kendi telsiz altyapıları üzerinden haberleşmesine olanak sağlar.


Bir geniş alan içerisindeki herhangi bir cihazın bir sunucudan takibine ya da bu cihazlara bir sunucudan mesaj gönderilmesine olanak sağlayarak iş haberleşmenizi geliştirir.


Marmara iletişim elektronik ltd. sistem kurulumundan sonra işi teslim etmeden önce yaptığı denemelerde müşteri onayı memnuniyeti sağlandıktan sonra işi teslim eder ve faturalandırılır. Müşteri memnuniyeti firmamızın birincil öncelikleri arasındadır.


Sizde sorunsuz telsiz iletişiminizin sağlanması için bizimle iletişime geçiniz.


Marmara İletişim. GÜVENİLİR ÇÖZÜM ORTAĞINIZ.Copyright © Marmara İletişim Elektronik Altyapı ve Servis Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. - Her hakkı saklıdır.
Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, Çerez Politikası'nı kabul etmiş olduğunuzu varsayacağız.