Telsiz Sistemleri Distribütörü Lisanslı telsizLisanssız telsizAmatör telsizBaskonuş telsizTelsiz fiyatlarıTelsiz modelleriKaliteli ve ekonomik çözümler
Abell Logo Zetcom Logo

Bas Konuş Telsiz Nasıl Çalışır?

Ana sayfa Pratik Bilgiler Bas Konuş Telsiz Nasıl Çalışır?
Bas Konuş Telsiz Nasıl Çalışır?

Bas Konuş Telsiz Teknolojisi Nedir? Nasıl Çalışır?


Bas Konuş telsiz teknolojisi, ses ve veri iletişimini çeşitli farklı ağ ve cihaz türleri arasında taşımak için kullanılabilen bir telsiz haberleşme sistemidir.


Bas konuş telsiz haberleşmesi veya telefon gibi diğer cihazların birbirleri ile olan konuşmalarını desteklemek için en yaygın olarak kullanılan cihazlardır, bu cihazlar genel olarak iki yönlü telsizler ve cep telefonlarıdır. Ayrıca, karasal mobil telsizden geniş bant ve ötesine kadar çeşitli ağlarda bas konuş teknolojisini desteklemek için de kullanılır.


Bas Konuş'u Kimler Kullanır?

Bas konuş teknolojisi, özellikle kargo dağıtım şirketleri, lojistik firmaları başta olmak üzere özellikle uzak mesafe çalışan bu tür şirketler tarafından tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Lokal alanlar için daha çok uhf profesyonel okth sistemleri, daha küçük lokal alanlar içinse lisanssız el telsizi çeşitleri tercih edilmekte ve kullanılmaktadır.


Bas Konuş'un Temel Faydaları Nelerdir?

Bas Konuş iletişim teknolojisi bir dizi önemli avantaj sunar. İşte birkaçı aşağıdaki gibidir;

Anında İletişim - Abell bas konuş teknolojisi, ekiplerin konumları ne olursa olsun tüm Türkiye sınırları içerisinde GSM şebekelerinin olduğu her yerde GSM şebekelsinin olmadığı alanda ise varsa Wİ-Fİ üzerinden cihazlar arasında anında iletişim kurmasına olanak tanır. Anında Abell bas konuş telsizlerinin gücüyle, kesilen telsiz çağrılarına ve ölü bölgelere elveda deyin.


Kullanım Kolaylığı – Bas konuş telsiz kullanımı, tercih edilen marka, cihaz ne olursa olsun oldukça kolaydır. Kullanıcıları ses modundan iletim moduna geçirmek için basit bir bas konuş PTT düğmesi kullanılır. Adına benzer, kullanıcıların sadece düğmeye basması ve mesafe sınırı olmaksızın konuşmaya başlaması yeterli, işte bu kadar kolay.


Hızlı Kullanılabilir – Abell Bas konuş teknolojisinin kurulumu, Abell A 580L Bas-Konuş telsizi kısa bir sürede kurulum ve ayarları yapılarak hemen iletişime başlanabilir. Siparişinizi firmamıza verin, bas konuş telsizinizi satın alın ve hemen konuşmaya başlayın.

Copyright © Marmara İletişim Elektronik Altyapı ve Servis Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. - Her hakkı saklıdır.
Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, Çerez Politikası'nı kabul etmiş olduğunuzu varsayacağız.