Telsiz Sistemleri Distribütörü Lisanslı telsizLisanssız telsizAmatör telsizBaskonuş telsizTelsiz fiyatlarıTelsiz modelleriKaliteli ve ekonomik çözümler
Abell Logo Zetcom Logo

Bina İçi Telsiz Haberleşme Sistemleri

Ana sayfa Sistemler Bina İçi Telsiz Haberleşme Sistemleri

Bina İçi Telsiz Haberleşme Sistemleri

Piyasaya sunduğu ürün ve hizmetlerle çağdaş ve güvenilir bir teknoloji şirketi olmayı başaran ve hizmetlerini Türkak onaylı TSE 13100 Hizmet yeri yeterlilik belgesi ve İSO 9001 : 2015 ve OHSAS 18001 : 2007 İş sağlığı ve güvenliği standartlarında Bilgi teknolojileri ve iletişim kurumu tarafından yetkilendirilmiş firma olarak yürüten Marmara iletişim elektronik ltd. Telsiz Sistemleri sektörünün önde gelen kuruluşlarından biridir.


Şirketimiz uzman teknik servis ekibiyle her türlü kapalı alan ve yüksek binalar ve bina içleri, büyük fabrikalar, büyük alanlı siteler, alışveriş merkezleri gibi normalde telsizlerin karşılıklı konuşma mesafelerinin yeterli gelmediği durumlarda iletişimin sağlanması amacıyla röle aktarıcı sistem altyapısı kurularak kullanılan bu telsizlerin röle aktarıcı cihazı üzerinden iletişim sağlaması alanının genişletilmesi prensibine dayalı sistemlerde müşterilerimizin tüm ihtiyaçları uygun fiyatlı ve doğru bir şekilde projeye özel çözümler sunularak gerçekleştirilir.


Firmamız Bina içi veya kapalı alan telsiz haberleşme sistemlerinin altyapısında kullandığı rf altyapı ürünlerini kaliteli markalardan seçerek kurulan sistemin uzun yıllar sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Ayrıca bu tip okth altyapı telsiz montaj ve kurulumlarında montaj işçilik kalitesi sistemin düzgün ve uzun yıllar sorunsuz çalışabilmesi açısından çok büyük önem arz etmektedir zira verici sistemlerinde güç antenden havaya yayıldığı için verici anten ve kablolama sistemi hatasız olmalıdır.


Marmara iletişim elektronik ltd. sistem kurulumundan sonra işi teslim etmeden önce yaptığı denemelerde müşteri onayı memnuniyeti sağlandıktan sonra işi teslim eder ve faturalandırılır. Müşteri memnuniyeti firmamızın birincil öncelikleri arasındadır.


Sizde sorunsuz telsiz iletişiminizin sağlanması için bizimle iletişime geçiniz.


Marmara İletişim. GÜVENİLİR ÇÖZÜM ORTAĞINIZ.Copyright © Marmara İletişim Elektronik Altyapı ve Servis Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. - Her hakkı saklıdır.
Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, Çerez Politikası'nı kabul etmiş olduğunuzu varsayacağız.