Telsiz Sistemleri Distribütörü Lisanslı telsizLisanssız telsizAmatör telsizBaskonuş telsizTelsiz fiyatlarıTelsiz modelleriKaliteli ve ekonomik çözümler
Abell Logo Zetcom Logo

Baofeng Marka Telsizler

Ana sayfa Telsiz Markaları Baofeng Marka Telsizler
Baofeng Marka Telsizler

Baofeng

Baofeng telsiz üretim teknolojisi ve çeşitli modern yüksek teknoloji ekipmanlarıyla donatılmıştır. Fabrikadan çıkmadan önce titreşim testi, basınç testi, yüksek ve düşük sıcaklık testi, yağmur testi gibi çeşitli zorlu testlerden geçmesi gerekir. vb., tam otomatik SMT yerleştirme makinesi montaj hattı, enjeksiyon kalıplama makinesi montaj hattı ve entegre üretim hattı dahil olmak üzere ürünün %100 nitelikli ekipman kullanılmaktadır. Ürün performansımızı tespit etmek için kablosuz entegre test cihazı gibi gelişmiş araçlar da kullanıyoruz.


Şirketin klasik ürünleri UV-3R ve UV-5R. Mart 2011'de Avrupa Telekomünikasyon Standartları Komitesi'nin CE sertifikasını geçti ve aynı yılın Nisan ayında RoHS sertifikasını geçerek Avrupa pazarında sağlam bir temel oluşturdu. Mayıs 2012'de yeni UV-5R ürünü, ABD Federal İletişim Komisyonu'nun FCC sertifikasını ve Avrupa ROHS sertifikasını da geçerek ABD pazarına büyük ölçekli girişin önünü açtı. Zaman geçtikçe, ABD ve AB'de giderek daha fazla sayıda Baofeng telsiz nitelikli sertifikaya sahip oluyor. Özellikle son zamanlarda Baofeng UV -82 dual bant amatör el telsizi amatör el telsizi çeşitlerinde en çok satılan model olmuştur.


Baofeng'in vizyonu ve misyonu, Baofeng'in yenilik yolu olan endüstri lideri olmaktır. Baofeng "Önce Müşteri, Önce Hizmet, Önce İtibar" ilkesine dayanarak, Çin'deki profesyonel telsiz üreticisini inşa etme iş felsefesine her zaman bağlı kalmıştır. Baofeng işletme konseptiyle faaliyet göstermeye ve ilerlemeye çabalamaktadır. Başarıdan büyümek değil. Ama o zamandan beri", Baofeng uzun bir geçmişi olan asırlık bir işletme kurmaya kararlıdır.


Baofeng telsiz fiyatları ve çeşitleri için firmamızı arayabilir ve geniş bilgi alabilirsiniz.
Baofeng Marka Telsizler

Baofeng UV 82 Amatör El Telsizi
Stok Kodu
1025
İncele
Baofeng UV 9R Amatör El Telsizi
Stok Kodu
1055
İncele
Baofeng UV 17 Amatör El Telsizi
Stok Kodu
1127
İncele

Copyright © Marmara İletişim Elektronik Altyapı ve Servis Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. - Her hakkı saklıdır.
Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, Çerez Politikası'nı kabul etmiş olduğunuzu varsayacağız.