Telsiz Sistemleri Distribütörü Lisanslı telsizLisanssız telsizAmatör telsizBaskonuş telsizTelsiz fiyatlarıTelsiz modelleriKaliteli ve ekonomik çözümler
Abell Logo Zetcom Logo

Belfone Marka Telsizler

Ana sayfa Telsiz Markaları Belfone Marka Telsizler
Belfone Marka Telsizler

Bellfone

Grubun olduğu yerde iletişim de vardır; bu çok hayati ve kritiktir ve kendimizi korumak için kamu güvenliği personeline güveniriz. Özellikle yıkıcı felaketler yaşandığında, iki yönlü telsizler hızlı müdahale ve kesintisiz iletişim gerektirir.


BelFone, taşınabilir telsiz, mobil telsiz, tekrarlayıcı, röle cihazı, lisanssız telsiz, amatör telsiz SFR (simplex frequency repeater) dahil olmak üzere çok yönlü analog, DMR, PoC bas konuş serisi ürünleri sunar ve sorunsuz iletişim, daha yüksek yönetim verimliliği, kamu ve kişisel güvenlik gibi gereken doğru hizmet düzeyiyle performans hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur. Bilgi güvenliği ve esnekliği sağlanması konusunda da BelFone telsizler gerekli standartları sağlamaktadırlar.


DMR, Dijital telsizler DMR teknolojisi standardını temel alır. Geleneksel analog radyolarla karşılaştırıldığında DMR telsizler, daha yüksek spektrum kullanım verimliliği, daha iyi ses kalitesi, daha güvenli bilgi iletimi ve daha zengin veri uygulamaları sunan dijital sinyal iletimini kullanır. DMR radyolar önemli avantajlarla analog telsizlerin yerini almış ve çeşitli endüstri sektörlerinde kullanılmaktadır.


Belfone telsizler daha çok lojistik, orta ölçekli fabrikalar, özel güvenlik firmaları gibi kurum ve kuruluşlarda lisanssız veya lisanslı olarak kullanılabilen, tercih edebileceğiniz telsiz modellerine sahiptir. Ergonomik, ekonomik ve hafif cihazlardır. Belfone marka telsiz modelleri ve alternatif çözümler için arayınız.
Belfone Marka Telsizler

Belfone TD 516 Dijital Lisanssız Telsiz
Stok Kodu
130
İncele
Belfone BF Cm 626 Bas Konuş Telsiz
Stok Kodu
875
İncele
Belfone BF CM 625 S Bas Konuş Telsiz
Stok Kodu
880
İncele

Copyright © Marmara İletişim Elektronik Altyapı ve Servis Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. - Her hakkı saklıdır.
Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, Çerez Politikası'nı kabul etmiş olduğunuzu varsayacağız.