Telsiz Sistemleri Distribütörü Lisanslı telsizLisanssız telsizAmatör telsizBaskonuş telsizTelsiz fiyatlarıTelsiz modelleriKaliteli ve ekonomik çözümler
Abell Logo Zetcom Logo

Caltta Marka Telsizler

Ana sayfa Telsiz Markaları Caltta Marka Telsizler
Caltta Marka Telsizler

Caltta

Caltta Technologies Co. Ltd. 2012 yılında kurulmuştur ve entegre PMR iletişim çözümleri tedarikçisidir. Caltta, geniş bant kanalı ve dar bant kanalı, Hücresel üzerinden PTT, acil durum iletişimleri, entegre haberleşme komutu ve diğer ürün ve çözümleri sağlama kapasitesine sahiptir.


Caltta'nın profesyonel dijital kanal sistemi ve ağı, dünya çapında 60'tan fazla ülke ve bölgede başarıyla konuşlandırılmış olup, yerel yönetim, kamu güvenliği, acil durum, demiryolu taşımacılığı, kamu hizmetleri, enerji ve diğer sektörlerde yaygın olarak uygulanmakta ve daha fazlasına profesyonel iletişim hizmetleri sağlamaktadır. Dünya çapında yaklaşık 5 milyondan fazla telsiz kullanıcısı bulunmaktadır.


Caltta, Küresel PMR İletişiminin Yakınsamasına liderlik etmeye kararlıdır. 2014 yılında, temel ses ve geniş bant veri hizmetlerini desteklerken DMR ve LTE yakınsama ağını kullanarak sektör lideri "2+4" geniş bant ve dar bant yakınsama çözümünü piyasaya sürdü; 2017 yılında şirket, "birleşik hizmetleri, birleştirilmiş ağları, birleştirilmiş terminalleri ve birleştirilmiş endüstrileri" savunan bir "Tüm Yakınsama" stratejisini önerdi; 2021 yılında Caltta, Beijing E-town International Investment & Development Co. Ltd. ve kendi personelinin ortak mülkiyetine geçti. Geleceğe baktığımızda, 5G çağındaki dijital dönüşüm için Caltta, çok sektörlü ve çok alanlı dijital yapıya yardımcı olmak için yapay zekayı ve büyük verileri birleştirerek uçtan uca 5G endüstri uygulama çözümleri sunacak.


"İletişimi Daha Güvenli ve Zengin Hale Getirme" misyonuyla Caltta, sürekli yeniliği teknoloji odaklı temel taşı, profesyonel teknolojiyi endüstrinin kökü olarak alır, verimli ve yüksek kaliteli hizmetler sağlar ve kazan-kazan yaratmak için endüstri ortaklarıyla birlikte çalışır.
Caltta Marka Telsizler

Caltta PR 900 Dijital Röle Cihazı
Stok Kodu
465
İncele
Caltta PH 790 Dijital El Telsizi
Stok Kodu
470
İncele
Caltta PH 700 Dijital El Telsizi
Stok Kodu
475
İncele
Caltta PH 690 Dijital El Telsizi
Stok Kodu
480
İncele
Caltta PH 660 Dijital El Telsizi
Stok Kodu
485
İncele
Caltta PH 600 Dijital El Telsizi
Stok Kodu
490
İncele
Daha Fazla Göster

Copyright © Marmara İletişim Elektronik Altyapı ve Servis Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. - Her hakkı saklıdır.
Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, Çerez Politikası'nı kabul etmiş olduğunuzu varsayacağız.