Telsiz Sistemleri Distribütörü Lisanslı telsizLisanssız telsizAmatör telsizBaskonuş telsizTelsiz fiyatlarıTelsiz modelleriKaliteli ve ekonomik çözümler
Abell Logo Zetcom Logo

HBS Marka Telsizler

Ana sayfa Telsiz Markaları HBS Marka Telsizler
HBS Marka Telsizler

HBS

HBS DT-446S Genel özellikleri itibariye bir görev telsizidir. HBS PMR El Telsizleri, lojistik, üretim sektörü, özel güvenlik sektörü, eğitim sektörü, perakende satış sektörü, otoparklar, hastaneler, sağlık firmaları, site yönetimleri, organizasyon firmaları, restoran, otel, motel, tatil köyleri gibi lokal iletişim sektör ve uygulamalar için idealdir. Ayrıca avda, kampta, tatilde, gezide, yolculukta birbirini takip eden araç ve motorlar gibi kişisel uygulamalarda da rahatlıkla kullanılabilir.


HBS Dijital (DMR) PMR el telsizi sahip olduğu son dijital teknoloji sayesinde kristalleşmeyen, net bir ses ile iletişimi keyifli kılmaktadır. Ekonomik bir ürün değişimi yanında Dijital haberleşme avantajını sıralayarak kullanabilirsiniz. HBS telsiz hem dijital hem de analog çalışabildiği için, analog modda mevcut analog lisanssız PMR 446 el telsizleriniz ile haberleşebilir. Böylece dijital telsiz sistemi tamamen geçiş sürecinde mevcut analog telsizlerinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.
HBS Marka Telsizler

HBS Dt 446 Dijital Lisanssız Telsiz
Stok Kodu
140
İncele

Copyright © Marmara İletişim Elektronik Altyapı ve Servis Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. - Her hakkı saklıdır.
Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, Çerez Politikası'nı kabul etmiş olduğunuzu varsayacağız.