Telsiz Sistemleri Distribütörü Lisanslı telsizLisanssız telsizAmatör telsizBaskonuş telsizTelsiz fiyatlarıTelsiz modelleriKaliteli ve ekonomik çözümler
Abell Logo Zetcom Logo

Hytera Marka Telsizler

Ana sayfa Telsiz Markaları Hytera Marka Telsizler
Hytera Telsizler

Hytera

Hytera Communications Corporation Limited, dünyada kendinden söz ettiren profesyonel haberleşme teknolojileri ve iletişim çözümleri sağlayıcısıdır. Ses, video ve veri aktarım olanaklarıyla işletmeler ve kritik görevlerde bulunan kullanıcılar için hızlı, güvenli ve çok yönlü bağlantı çözümleri sunuyoruz. Müşterilerimizin hem günlük operasyon alanlarında hem de kritik görevleriyle ilgili konularında daha başarılı olmalarına destek olarak dünyayı daha verimli ve daha güvenli hale getiriyoruz.


Size küçük, şık ve hafif tasarımlı ürün yelpazesini sunuyoruz. Telsizler çift kanal özelliğine sahiptirler. Hytera, analog ve dijital olmak üzere ikili mod sunar. Bu tip dijital telsizler ihtiyaç duyduğunuzda analogdan dijitale sorunsuz geçiş sağlar.


Hytera telsiz dünyanın birçok noktasında kompakt, dayanıklı telsizler sunan, dünya çapında bir Telsiz Üreticisidir. Profesyonel, lisanssız, bas konuş telsiz gruplarında üretim ve satış gerçekleştirmektedir. Size uygun Hytera telsiz çeşitlerinden seçmenize yardımcı olmak için bizimle iletişime geçiniz.
Hytera Marka Telsizler

HYTERA AP 519 Analog Lisanssız El Telsizi
Stok Kodu
75
İncele
HYTERA BD 505 LF Dijital Lisanssız Telsiz
Stok Kodu
145
İncele
HYTERA BD 305 LF Dijital Lisanssız Telsiz
Stok Kodu
150
İncele
HYTERA PD 365 LF Dijital Lisanssız Telsiz
Stok Kodu
155
İncele
HYTERA PD 355 LF Dijital Lisanssız Telsiz
Stok Kodu
160
İncele
HYTERA Power 446 Analog Lisanssız El Telsizi
Stok Kodu
240
İncele
Daha Fazla Göster

Copyright © Marmara İletişim Elektronik Altyapı ve Servis Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. - Her hakkı saklıdır.
Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, Çerez Politikası'nı kabul etmiş olduğunuzu varsayacağız.