Telsiz Sistemleri Distribütörü Lisanslı telsizLisanssız telsizAmatör telsizBaskonuş telsizTelsiz fiyatlarıTelsiz modelleriKaliteli ve ekonomik çözümler
Abell Logo Zetcom Logo

Kenwood Marka Telsizler

Ana sayfa Telsiz Markaları Kenwood Marka Telsizler
Kenwood Telsizler

Kenwood

JVCKENWOOD Corporation, tüketici elektroniği ve iletişim ekipmanlarının lider geliştiricisi ve üreticisidir. 1961 yılında Amerika Birleşik Devletleri'nde kurulan JVCKENWOOD USA, JVCKENWOOD Corporation of Japan'ın en büyük satış yan kuruluşudur ve kalite, performans ve değer ile bilinen ürünler sağlamasıyla tüketiciler ve sektör profesyonelleri tarafından tanınmaktadır.


Merkezi Irving, Teksas'ta bulunan JVCKENWOOD ABD İletişim Sektörü, mobil ve taşınabilir iki yönlü telsizler ve özel sistemler alanında Kuzey ve Güney Amerika'da liderlik konumunu sürdürmektedir. 1975 yılında ABD radyo ekipmanı pazarına girdikten sonra JVCKENWOOD, kaliteye olan bağlılığıyla hızla tanındı ve bu, 1983'te Amerikan iş dünyası ve hükümet alıcılarına tanıtılan profesyonel kara mobil radyo ürünleri için anında talep ve güvenilirlik yarattı. KENWOOD kara mobil taşınabilir cihazları, cep telefonları ve özel sistemler, özellikle ilk müdahale ekipleri tarafından dünya pazarında iyi seçim olarak kabul edilmektedir ve iş dünyası ve endüstri için güvenilir bir tedarikçidir. Ayrıca JVCKENWOOD'un amatör radyo pazarındaki hakimiyeti ABD'de 30 yılı aşkın süredir tanınmaktadır. KENWOOD amatör telsiz ürünleri, sivil acil durum müdahalesinde ön saflarda yer alan amatör operatörlerin bir numaralı tercihidir.


KENWOOD telsizler, kullanıcı dostu bir deneyim ve zahmetsiz kullanım ve çalıştırma unsurları sunar. Telsizler güvenilirdir ve zorlu MIL-STD 810 C/D/E/F ve G Spesifikasyonlarını üstün bir şekilde aşar buna mukabil KENWOOD telsiz fiyatları oldukça üst segmentte bir fiyatla satılmaktadır.


KENWOOD marka telsizler, sektörünüz ne olursa olsun yönetime, koordinasyona ve zamanında teslimatı sağlamaya yardımcı olan iletişim araçları açısından en iyilerden biridir. Doğru iletişim, herhangi bir işletmenin kârlılığının ve taahhüt edilen hizmetlerin ve üretimin hızlı bir şekilde teslim edilmesinin anahtarıdır.


KENWOOD ürün yelpazesi, performans konusunda dengeli bir performans geçmişine sahiptir ve bu da onu her türlü iş ve durum için ideal seçim haline getirir. KENWOOD telsiz model ve fiyatları veya alternatif ürünler için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Kenwood Marka Telsizler

Kenwood TK 3401 T Dijital Lisanssız Telsiz
Stok Kodu
80
İncele
Kenwood TK 3501 T Analog Lisanssız Telsiz
Stok Kodu
85
İncele
Kenwood TKR D 810 Dijital Röle Cihazı
Stok Kodu
510
İncele
Kenwood TK 3000 T Analog El Telsizi
Stok Kodu
645
İncele
Kenwood TKD 340 E Dijital El Telsizi
Stok Kodu
650
İncele
Kenwood TKD 300 E Dijital El Telsizi
Stok Kodu
655
İncele
Daha Fazla Göster

Copyright © Marmara İletişim Elektronik Altyapı ve Servis Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. - Her hakkı saklıdır.
Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, Çerez Politikası'nı kabul etmiş olduğunuzu varsayacağız.