Telsiz Sistemleri Distribütörü Lisanslı telsizLisanssız telsizAmatör telsizBaskonuş telsizTelsiz fiyatlarıTelsiz modelleriKaliteli ve ekonomik çözümler
Abell Logo Zetcom Logo

Midland Marka Telsizler

Ana sayfa Telsiz Markaları Midland Marka Telsizler
Midland Marka Telsizler

TYT

1959 yılında kurulan Midland Radio Corporation, telsiz ve hava durumu radyo teknolojisinde ön sıralarda yer almaktadır. Merkezi Kansas City, Missouri'de bulunan Midland, CB, FRS, GMRS, hava durumu uyarısı ve acil durum radyo teknolojisinin sağlanmasında öncülük etmiştir.


Off-road, tarım, kampçılık, karavan, balık ve av, kayak ve snowboard, iş ve acil durum hazırlık topluluğu arasında iyi bilinen güçlü itibarıyla Midland, Her Macera için Güvenilir İletişim sağlar.


Midland Radio, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki ilk CB radyo üreticisi olarak biliniyor. CB radyoları çiftçiler, kamyon şoförleri ve radyo meraklıları arasında hızla popüler hale geldi. CB radyo çılgınlığı, 1970'lerin sonlarında radyonun popüler kültürdeki rolüne yol açacaktı.


1990'ların sonlarından 2000'lerin başlarına kadar Midland Radyo, ürün yelpazesini FRS ve GMRS radyolarıyla genişletti. Bugün Midland her senaryoya uygun bir düzineden fazla el radyosu sunuyor.


2016 yılında Midland Radio Corporation, MicroMobile® İki Yönlü Telsizini duyurdu. Bu radyo açık havada çalışanlar ve oyun oynayanlar için tasarlandı. Yüksek güçlü telsiz, geleneksel el tipi GMRS iki yönlü telsizlere göre daha fazla menzil sunar. Midland, off-road kullanıcılarının ve çiftçilerin her türlü arazi veya unsurda iletişim kurma şeklini değiştirdi. Devrim niteliğindeki radyolar, Midland'ın 2020 Jeep® Jamboree USA İletişim Sponsorluğunun onlarca yıldır CB radyo kullanımının yerini almasına yol açtı. JJUSA katılımcılarının artık artan menzil ve ses netliğinden yararlanarak iz iletişimi için bir GMRS radyo kullanmaları gerekiyor.


Midland Radio markası kaliteyi, değeri, güvenilirliği ve yeniliği kapsar. Şirketin ürünleri aynı zamanda tüm ürün gruplarında güvenliği ve verimliliği de teşvik ediyor.


Daha önce telsiz kullandıysanız, muhtemelen Midland markasını duymuşsunuzdur. 1970'lerde CB halk bandı telsizleri yapmalarıyla tanındılar, ancak zamana ayak uydurdular ve şimdi Midland PMR446 lisanssız telsizler de dahil olmak üzere birçok yüksek kaliteli iletişim ürünü üretiyorlar. 50 yılı aşkın deneyimiyle insanların Midland markasını tanıması ve ona güvenmesi şaşırtıcı değil.


Midland'ın iki yönlü telsizlerini kısa mesafe telsiz iletişiminde birçok alanda kullanabileceğiniz Avrupa telsiz markalarından biridir. Midland telsiz üreticisi daha çok ekranlı telsiz modelleri üretmektedir. Ekranlı telsizlerde işlevsel fonksiyonlar rahatça görülebilir ve kullanılabilir. Midland telsiz model ve fiyatlarında kampanyalı indirimler telsizler ve telsiz aksesuarları çeşitlerinde en iyi fiyat avantajı sunmak için buradayız.
Midland Marka Telsizler

Midland D 200 Dijital Lisanssız Telsiz
Stok Kodu
235
İncele
Midland G 18 Analog Lisanssız Telsiz
Stok Kodu
245
İncele
Midland M Mini CB Halk Bandı Telsiz
Stok Kodu
270
İncele
Midland CT 790 Amatör El Telsizi
Stok Kodu
1115
İncele

Copyright © Marmara İletişim Elektronik Altyapı ve Servis Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. - Her hakkı saklıdır.
Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, Çerez Politikası'nı kabul etmiş olduğunuzu varsayacağız.