Telsiz Sistemleri Distribütörü Lisanslı telsizLisanssız telsizAmatör telsizBaskonuş telsizTelsiz fiyatlarıTelsiz modelleriKaliteli ve ekonomik çözümler
Abell Logo Zetcom Logo

SFE Marka Telsizler

Ana sayfa Telsiz Markaları SFE Marka Telsizler
SFE Telsizler

SFE

Profesyonel kablosuz iletişim alanında yüksek teknolojiye sahip bir kuruluş olan SFE, kaliteli DMR dijital radyo, PoC Bas konuş ağ telsizi, DMR/PoC çok modlu radyo, analog telsiz sistemleri, amatör telsiz sistemleri, araç içi telsiz, sabit telsiz ve tekrarlayıcı röle cihazı gibi telsiz ürünlerini sunmaya kendini adamıştır.


1993 yılında Quanzhou'da kurulan SFE, Ar-Ge ve iki yönlü iletişim ürünleri üretiminde artık uzmanlaşmıştır. SFE, teknolojik yeniliği gelişimin temeli olarak görmektedir; bir Ar-Ge merkezine sahiptir ve gelişmiş PoC ve geniş/dar bant yakınsama teknolojilerini ve küresel düzeyde üst düzey terminalleri tanıtmaktadır. Ulusal Yüksek Teknoloji Kuruluşumuz, Fujian Yüksek Teknoloji Kuruluşumuz, Fujian Bilim ve Teknoloji Lider Devimiz ve Fujian Bilim ve Teknoloji Kuruluşumuz olarak onurlandırılan ISO9001: 2015 kalite yönetim sistemi sertifikasını ve ISO14001:2015 çevre yönetimi sertifikasını geçmiştir.


SFE, ileriye dönük stratejisi, profesyonel Ar-Ge'si, hedefe yönelik pazarlaması, gelişmiş yönetimi ve yüksek standartlı üretimiyle onlarca yıldır sadık bir müşteri tabanını ve iyi bir itibarı koruyor. Ağ analizörü, kapsamlı test cihazı, Spektrum Analizörü, titreşim platformu, düşme test ekipmanı vb.tüm ekipmanları kullanmaktadır.


SFE marka telsizlerin modelleri ve fiyat bilgileri hakkında bilgi almak demo telsiz talebinde bulunmak için satış temsilcilerimizle rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz.
SFE Marka Telsizler

SFE SD 300 Dijital Lisanssız Telsiz
Stok Kodu
200
İncele
SFE SD 320 Dijital Lisanssız Telsiz
Stok Kodu
205
İncele
SFE S 850 Amatör El Telsizi
Stok Kodu
1120
İncele

Copyright © Marmara İletişim Elektronik Altyapı ve Servis Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. - Her hakkı saklıdır.
Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, Çerez Politikası'nı kabul etmiş olduğunuzu varsayacağız.