Telsiz Sistemleri Distribütörü Lisanslı telsizLisanssız telsizAmatör telsizBaskonuş telsizTelsiz fiyatlarıTelsiz modelleriKaliteli ve ekonomik çözümler
Abell Logo Zetcom Logo

Talkpod Marka Telsizler

Ana sayfa Telsiz Markaları Talkpod Marka Telsizler
Talkpod Marka Telsizler

Talkpod


Talkpod Technology Co. Ltd., profesyonel iletişim çözümlerinin lider sağlayıcılarından olan bir marka olup; kamu güvenliği, ulaşım, hizmet endüstrileri, işletmelere özel ağ ve genel ağ iletişim ürünleri ile hizmet vermeyi taahhüt eden bir markadır.


Talkpod, mühendislik ve ürün geliştirme çalışmaları için yıllık gelirin %10'undan fazlasını Ar-Ge harcamamalarına ayırmaktadır. Miami, Shenzhen ve Quanzhou'da çekirdek donanım ve yazılım geliştirme ekibi ile özel ve genel ağ iletişimi araştırma ve geliştirme merkezleri bulunmaktadır. Digital Mobile Radio Association'ın kategori 1 üyelerinden biri olan Talkpod, küresel iletişimin gelişimini teşvik etmeye, dünyanın dört bir yanındaki müşterilere en değerli ve kullanıcı merkezli çözümleri sunmaya kendini adamış bir kuruluştur.


Talkpod ürünleri; Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, İngiltere, Avustralya, Brezilya, Hong Kong ve diğer ülkeler ve bölgeler de dahil olmak üzere yüzlerce acentenin bulunduğu dünya çapında 120'den fazla bölgeye yayılmıştır.
Talkpod Marka Telsizler

Talkpod D 40 Dijital Lisanssız Telsiz
Stok Kodu
165
İncele
Talkpod B 30 Analog El Telsizi
Stok Kodu
505
İncele
Talkpod D 50 Dijital El Telsizi
Stok Kodu
585
İncele
Talkpod D 40 Dijital El Telsizi
Stok Kodu
590
İncele
Talkpod N 35 Bas Konuş El Telsizi
Stok Kodu
865
İncele
Talkpod N 26 Bas Konuş El Telsizi
Stok Kodu
885
İncele
Daha Fazla Göster

Copyright © Marmara İletişim Elektronik Altyapı ve Servis Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. - Her hakkı saklıdır.
Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, Çerez Politikası'nı kabul etmiş olduğunuzu varsayacağız.