Telsiz Sistemleri Distribütörü Lisanslı telsizLisanssız telsizAmatör telsizBaskonuş telsizTelsiz fiyatlarıTelsiz modelleriKaliteli ve ekonomik çözümler
Abell Logo Zetcom Logo

Wouxun Marka Telsizler

Ana sayfa Telsiz Markaları Wouxun Marka Telsizler
Wouxun Marka Telsizler

Wouxun

"Çin'in kendi yüksek kaliteli amatör iki yönlü telsiz markası olmalı!" Bu idealden yola çıkan Wouxun'un kurucusu Bay Chen Xiaoduan, kendi telsiz fabrikasını kurmak için memleketine dönmeye karar verdi. Quanzhou'daki yüksek teknoloji parkında Wouxun'a ait modern bir fabrika tasarlanıp inşa edildi.


Yıllar süren çabaların ardından Wouxun, araştırma, üretim, satış ve teknik servis ile eksiksiz bir araştırma, üretim ve pazarlama sistemi oluşturdu. Kablosuz el tipi amatör telsiz, Mobil amatör telsiz, PoC bas konuş taşınabilir telsiz, röle cihazı, tekrarlayıcılar ve ilgili telsiz aksesuarların üretimi ve geliştirilmesinde uzmanlaşmıştır.


Wouxun her zaman gelişmenin aracı ve desteği olarak teknolojik yeniliğe bağlı kalmıştır. Kuruluşundan bu yana geçen 20 yılı aşkın geliştirme sürecinde, bağımsız yenilikçiliğe, yalın kalite ruhuna ve kullanıcıların gerçek ihtiyaçlarına dayalı olarak ısrar etti. Mükemmellik olmadan, çeşitli türlerde üst düzey ve yüksek kaliteli iletişim ürünleri geliştirdik ve ürettik.


Wouxun, "Daha Fazla Memnuniyet" yönergelerine uygun olarak mükemmele yakın bir kalite kontrol sistemi kurmuştur; tüm sistemin izlenmesi ve kontrol edilmesi, mümkün olan en iyi ürünü üretmeye kararlı olan kalite kontrol departmanımız tarafından yürütülmektedir. Görevleri, kalitenin araştırma aşamasından, malzeme tedarikine, üretim standartlarına ve son olarak da bitmiş ürüne kadar korunmasını sağlamaktır.


Kalite Kontrolü: Ürünlerimizin tasarımları Uluslararası Endüstri Standardı ve Askeri Standardına sıkı sıkıya uygundur ve gelişen bir düzenleme sürecini takip etmektedir.


Wouxun özellikle amatör telsiz sistemlerinde kaliteli, güçlü ve uzun mesafe çalışabilen telsizler üretip bu ürünleri uygun fiyata dünyada amatör telsizler sunmayı başarmış dünya çapında bir telsiz üreticisidir.
Wouxun Marka Telsizler

Wouxun KG D 828 Dijital El Telsizi
Stok Kodu
460
İncele
Wouxun KG D56 Dijital Amatör El Telsizi
Stok Kodu
1000
İncele
Wouxun KG UV 9D Amatör El Telsizi
Stok Kodu
1030
İncele
Wouxun KG UV 920 P Amatör Araç Telsizi
Stok Kodu
1035
İncele
Wouxun KG UV 6D Amatör El Telsizi
Stok Kodu
1050
İncele
Wouxun KG UV 8D Amatör El Telsizi
Stok Kodu
1125
İncele

Copyright © Marmara İletişim Elektronik Altyapı ve Servis Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. - Her hakkı saklıdır.
Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, Çerez Politikası'nı kabul etmiş olduğunuzu varsayacağız.