Telsiz Sistemleri Distribütörü Lisanslı telsizLisanssız telsizAmatör telsizBaskonuş telsizTelsiz fiyatlarıTelsiz modelleriKaliteli ve ekonomik çözümler
Abell Logo Zetcom Logo

Zetcom Marka Telsizler

Ana sayfa Telsiz Markaları Zetcom Marka Telsizler
Zetcom Telsizler

Zetcom

Zetcom telsiz markası Marmara iletişim’in bir markası olup 2012 yılından itibaren günümüze bu telsiz markası adı altında bir çok başarılı model ithal edilmiş ve piyasada güvenle kullanılmaktadır. Zetcom telsizler lisanssız PMR446 telsiz ve telsiz aksesuarları kategorisinde Türkiye’de önde gelen telsiz markalarındandır.


Zetcom marka telsizlerin aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli avantajları vardır:


Geliştirilmiş İletişim:

Zetcom’un iki yönlü telsizleri, inşaat, imalat, fabrika ve konaklama dahil olmak üzere çeşitli endüstrilerde gerekli olan net ve güvenilir iletişimi sağlar. Artan Güvenlik: Zetcom telsizler acil durumlarda özel güvenlik açısından önemli olabilir. Merkezi bir kontrol noktasıyla çalışanların birbirleriyle hızlı ve kolay bir şekilde iletişim kurmasına olanak tanıyarak kazalara ve acil durumlara özel güvenlik elemanlarının olaya müdahale etmesini kolaylaştırır.


Artan Verimlilik:

Telsizler işyerinde üretkenliği ve verimliliği artırmaya yardımcı olabilir. Daha hızlı iletişim sağlarlar ve telefon görüşmeleri, e-postalar ve kısa mesajlar gibi zaman alan ve genellikle etkisiz iletişim yöntemlerine olan ihtiyacın azaltılmasına yardımcı olabilirler.


Uygun Maliyet:

Zetcom telsizler, cep telefonları veya sabit hatlar gibi diğer seçeneklerle karşılaştırıldığında uygun maliyetli bir iletişim çözümüdür. Lisanssız telsiz modelleri aylık ücret veya sözleşme gerektirmezler ve kaybolmaları veya hasar görmeleri durumunda kolayca değiştirilebilirler veya tamir edilebilirler.


Dayanıklılık:

Zetcom marka telsizler aşırı sıcaklıklar, toz ve su gibi zorlu ortamlara dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca düşmelere ve darbelere dayanacak şekilde üretildikleri için zorlu çalışma koşullarında ideal bir çözümdür.


Uzun Menzilli İletişim:

Zetcom marka telsizleri, geniş alanlara yayılmış veya uzak konumlarda çalışan çalışanlar için yararlı olan uzun menzilli iletişim yeteneklerini sağlar. Bu özellik, tüm ekip üyelerinin farklı alanlarda çalışırken bile bağlantıda kalabilmesine olanak verir.


Kontrol mekanizması:

İthalatı yapılacak telsiz cihazı öncelikle numuneleri alınıp titizlikle incelendikten sonra gerek laboratuvar ortamında gerekse dış ortamda uzun süreli zorlu kullanım koşullarında test edilerek ve olumlu sonuç alındıktan sonra ithalatına karar verilir. Ayrıca ithalatına karar verilen telsizlerde de bize göre bazı değişiklikler de yaptırılarak ürün daha da mükemmelleştirilir. Bu şekilde tüm testlerden başarı ile geçmiş ve kriptolu görüşme yapabilmek gibi artı avantajlar sağlanmış sağlam dayanıklı fiyat performans ölçütünü iyi karşılayan ergonomik cihazlar piyasaya sürülür.


Zetcom telsiz modelleri fiyat avantajı sağlayan ve oldukça sağlam ve ergonomik, kullanışlı telsizlerdir. Zetcom marka telsiz veya kulaklık çeşitleri ve fiyatları konusunda bize ulaşabilir ve doğru bilgi ve doğru fiyata garantili ve satış sonrası teknik destek avantajı ile ürün satın alabilirsiniz. Satış ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.
Zetcom Marka Telsizler

Zetcom N 446 Kriptolu Lisanssız Telsiz
Stok Kodu
10
İncele
Zetcom Freetalk Analog Lisanssız Telsiz
Stok Kodu
15
İncele
Zetcom Protalk Dijital Lisanssız Telsiz
Stok Kodu
20
İncele
Zetcom N Power Analog Lisanssız Telsiz
Stok Kodu
25
İncele
Zetcom N 500 Analog El Telsizi
Stok Kodu
440
İncele
Wln, Baofeng, Mars ve Teknoben Uyumlu Zetcom N 446 Bel Klipsi
Stok Kodu
1305
İncele
Daha Fazla Göster

Copyright © Marmara İletişim Elektronik Altyapı ve Servis Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. - Her hakkı saklıdır.
Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, Çerez Politikası'nı kabul etmiş olduğunuzu varsayacağız.