Telsiz Sistemleri Distribütörü Lisanslı telsizLisanssız telsizAmatör telsizBaskonuş telsizTelsiz fiyatlarıTelsiz modelleriKaliteli ve ekonomik çözümler
Abell Logo Zetcom Logo

Aselsan Marka Telsizler

Ana sayfa Telsiz Markaları Aselsan Marka Telsizler
Aselsan Telsizler

Aselsan

Aselsan, Türk Silahlı Kuvvetlerinin haberleşme ihtiyaçlarının milli imkanlarla karşılanması amacıyla 1975 yılında kurulmuş, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı'na ait bir şirkettir.


Aselsan, yetenek/ürün portföyünde iletişim ve bilgi teknolojileri, radar ve elektronik harp, elektro-optik, aviyonik, insansız sistemler, kara, deniz ve silah sistemleri, hava savunma ve füze sistemleri, komuta kontrol gibi ürünleri barındıran Türkiye'nin en büyük savunma elektroniği şirketidir. Sistemler, ulaşım, güvenlik, trafik, otomasyon ve tıbbi sistemler.


Profesyonel görünümlü Aselsan El Telsizleri; Ekonomik model, tüm PMR 446 ve UHF telsizlerle konuşma imkânı ve uygun Aselsan telsiz fiyatları ile özellikle ön plana çıkıyor. Aselsan telsiz marka ve modelleri gerek UHF profesyonel telsiz çeşitlerinde olsun gerekse lisanssız PMR446 el telsizleri modellerinde olsun geniş ürün yelpazesiyle siz müşterilerimizin beğenisine sunuluyor. Aselsan telsiz sistemleri ile ilgili taleplerinizde Marmara iletişim olarak yanınızdayız. Hizmet veya ürün talepleriniz için iletişime geçiniz.
Aselsan Marka Telsizler

Aselsan A 446 T Analog Lisanssız El Telsizi
Stok Kodu
30
İncele
Aselsan Cobra PM 865 Analog Lisanssız Telsiz
Stok Kodu
40
İncele
Aselsan Cobra PM 665 Analog Lisanssız Telsiz
Stok Kodu
45
İncele
Aselsan Cobra MT 975 Analog Lisanssız Telsiz
Stok Kodu
115
İncele
Aselsan A 446 S Analog Lisanssız Telsiz
Stok Kodu
135
İncele
Aselsan PM 985 Lisanssız El Telsizi
Stok Kodu
260
İncele
Daha Fazla Göster

Copyright © Marmara İletişim Elektronik Altyapı ve Servis Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. - Her hakkı saklıdır.
Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, Çerez Politikası'nı kabul etmiş olduğunuzu varsayacağız.