Telsiz Sistemleri Distribütörü Lisanslı telsizLisanssız telsizAmatör telsizBaskonuş telsizTelsiz fiyatlarıTelsiz modelleriKaliteli ve ekonomik çözümler
Abell Logo Zetcom Logo

Kirisun Marka Telsizler

Ana sayfa Telsiz Markaları Kirisun Marka Telsizler
Kirisun Telsizler

Kirisun

İlk olarak 1986 yılında kurulan Kirisun Communication Co., Ltd, kendi satış, Ar-Ge ve üretim bölümlerini işleten hem ana iç pazarına hem de bugün küresel pazara dağıtım yapan tamamen bağımsız bir şirkettir. Sektörde kendine yer edinmiş olan Kirisun, profesyonel radyo terminalleri ve sistem çözümlerine katı yenilik, kalite standartlarını yerine getirerek, taşıyıcı ve özel ağlar için entegre iletişim çözümleri sunmaktadır. Ürün portföyümüz, kalite ve değerin kazanan bir kombinasyonunu sunmaktadır; bu nedenle Kirisun, geçtiğimiz yıllarda dünya çapında sadık müşteri ilişkilerini biriktirmiştir.


Üretim tesisimizin %100 sahibi olduğu Kirisun genel merkezinden yönetilmektedir ve Quan Zhou'da yaklaşık 20.000 metrekarelik bir alana sahiptir ve uluslararası kabul görmüş TUV ISO9001: 2015 kalite kriterlerini uygulamaktadır. Yıllık maksimum üretim kapasitesi 1,2 milyona yakın olan Kirisun, titiz ve tavizsiz kalite kontrolleri ile birlikte yerel yönetimler tarafından önde gelen Üstün İşletme ödülünü kazandı.


Kirisun ürünleri hem analog hem de dijital ekipmanların tamamını, UHF ve VHF bantlarını kapsayan Taşınabilir ve Mobil telsizleri içermektedir. Ayrıca araç telsizleri, sabit merkez telsizleri, bas konuş telsizler ve atex telsiz sistemlerinde güvenebileceğiniz modeller barındırmaktadır.


Profesyonel telsiz sistemlerinin yanı sıra, Krisun lisanssız telsizler doğa sporları, ofroad, hotel, tatil köyleri, mağazalar olmak üzere kısa mesafe telsiz haberleşme ihtiyacı duyabileceğiniz her alanda güvenle kullanabileceğiniz bir telsiz markasıdır.
Kirisun Marka Telsizler

Kirisun NDMR Dijital Lisanssız Telsiz
Stok Kodu
170
İncele
Kirisun FR 430 Dijital Röle Cihazı
Stok Kodu
500
İncele
Kirisun DP 480 Dijital El Telsizi
Stok Kodu
550
İncele
Kirisun DP 580 Dijital El Telsizi
Stok Kodu
560
İncele
Kirisun DP 405 Dijital El Telsizi
Stok Kodu
565
İncele

Copyright © Marmara İletişim Elektronik Altyapı ve Servis Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. - Her hakkı saklıdır.
Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, Çerez Politikası'nı kabul etmiş olduğunuzu varsayacağız.