Telsiz Sistemleri Distribütörü Lisanslı telsizLisanssız telsizAmatör telsizBaskonuş telsizTelsiz fiyatlarıTelsiz modelleriKaliteli ve ekonomik çözümler
Abell Logo Zetcom Logo

TYT Marka Telsizler

Ana sayfa Telsiz Markaları TYT Marka Telsizler
TYT Telsizler

TYT

TYT Electronics, iki yönlü telsiz üretiminde 20 yıllık deneyime sahiptir. Telsiz kasası, telsiz antenleri, telsiz tuş takımlarının ve daha fazlasının şirket içi tasarım ve üretim hizmetini sunuyoruz.


30 Ar-Ge mühendisimiz ortalama on yıllık endüstri tecrübesine sahiptir ve çoğu Kenwood ve Marantz gibi tanınmış şirketlerde çalışmıştır. Ar-Ge için sinyal üreteçleri, HP ağ analizörleri, RF test makineleri ve daha fazlası gibi son teknolojiye sahip makineler kullanıyoruz.


TYT telsizleri giriş seviyesi fiyata, günlük amatör kullanım için ekonomik bir Çift Bantlı UHF/VHF analog amatör telsiz, dmr dijital telsiz ve analog profesyonel telsizlerdir. Ancak daha olgun bir görünüme, profesyonel bir hisse ve daha fazla dayanıklılığa sahip amatör radyo operatörleri için uygun fiyatlı ürün kategorisinde iyi bir seçim denebilir.


TYT telsizleri CTCSS/DCS ve 1750 Hz. çağrı tonu. Diğer özellikler arasında ikili bekleme, ikili bekleme, FM radyo, DTMF kodlama/kod çözme, uzaktan şoklama/öldürme/etkinleştirme ve tuş kilidi yer alır. Ayrıca dual bantlı el ve araç telsizlerinde bulunan LCD ekran vasıtasıyla kullanım kolaylığı sağlar. Nokta eller serbest çalışma için dahili VOX'a ve yüksek aydınlatmalı bir el fenerine sahiptir.


TYT Telsizleri şarj edilebilir Li-Ion pil paketi, kemer klipsi, çıkarılabilir anten, mikrofon, takılabilir pil şarj cihazı, AC adaptör, kullanım kılavuzu ve TYT'den iki yıllık üretici garantisi içerir. Satış sonrası TYT telsiz bakım onarımı ve teknik destek konusunda Marmara İletişim’le bağlantı kurabilir ve hizmet satın alabilirsiniz.
TYT Marka Telsizler

TYT MD 680 P Dijital Lisanssız Telsiz
Stok Kodu
90
İncele
TYT TC 1000 Analog Lisanssız Telsiz
Stok Kodu
95
İncele
TYT TC 2000 Analog Lisanssız Telsiz
Stok Kodu
100
İncele
TYT A 5 Analog Lisanssız Telsiz
Stok Kodu
105
İncele
TYT X1 Analog Lisanssız Telsiz
Stok Kodu
110
İncele
TYT TC 5000 Analog Lisanssız Telsiz
Stok Kodu
120
İncele
Daha Fazla Göster

Copyright © Marmara İletişim Elektronik Altyapı ve Servis Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. - Her hakkı saklıdır.
Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, Çerez Politikası'nı kabul etmiş olduğunuzu varsayacağız.