Telsiz Sistemleri Distribütörü Lisanslı telsizLisanssız telsizAmatör telsizBaskonuş telsizTelsiz fiyatlarıTelsiz modelleriKaliteli ve ekonomik çözümler
Abell Logo Zetcom Logo

Yaesu Marka Telsizler

Ana sayfa Telsiz Markaları Yaesu Marka Telsizler
Yaesu Marka Telsizler

Yaesu

Yaesu başlangıçta Japon pazarı için ticari ve amatör radyo alıcı-vericileri geliştirmek ve üretmek amacıyla kurulmuştu, ancak kuruluşundan yalnızca beş yıl sonra şirket Avustralya ve Almanya'ya ihracat için dış satış anlaşmaları imzaladı.


Ekipman Avrupa'da Yaesu markası ve Sommerkamp markası altında satıldı. 1963 yılında İsviçreli Sommerkamp firması Yaesu ekipmanlarını ithal etti ve kendi markasını kullanarak sattı.


Yaesu'nun ekipman serisi ABD'ye ilk kez 1965 yılında Signal Hill, Kaliforniya'da bulunan Spectronics, Inc. tarafından ithal edildi. Yaesu, çok popüler olan FT-101 serisinin tanıtımı ve geliştirilmesiyle ABD amatör radyo pazarında önemli bir varlık haline geldi. 1970'lerde ekipman. Ayrıca alıcı-verici üretimi Los Angeles'taki Henry Radio'ya yaptırıldı.


Yaesu Musen, 1998 yılında Marantz Japonya'dan STANDARD radyo ekipmanı markasını satın aldı ve şirketin adını Vertex Standard Co., Ltd olarak değiştirdi. Vertex Standard kara mobil bölümü, merkezi Tokyo, Japonya'da bulunan, tamamına sahip olunan bir yan kuruluş olarak faaliyet göstermektedir. Amatör telsiz, Hava Bandı ve Deniz Telsizi işi yeni şirket "Yaesu Musen"e devredildi.


Yaesu Amatör telsizler, Yaesu'nun amatör dış mekân telsizler konseptinde çok fazla model olmamakla birlikte az olan yaesu telsiz modelleri üstün kalite ve işlevsellikle en önde gelen bir telsiz markasıdır. Sağlam kasalar, IP54 su koruması ve hoparlörler bu telsizlerin temel ortak özelliklerinden sadece birkaçıdır. Temel farklar boyut ve çift veya tek banttır, bu telsiz modellerinden kullanan amatör telsizciler farklı başka bir marka ürün kullandıklarında tekrar yaesu telsiz çeşitlerine dönmek ve kullanmak istemektedirler.


Çoğu amatör radyo ürününde olduğu gibi, gerçek radyonuzun adının sonunda üretildiği pazarı belirten bir harf olacaktır: R, Kuzey Amerika içindir, E, Avrupa içindir. İki versiyon arasındaki farklar minimum düzeydedir ve çoğunlukla kullanılabilir bant limitleriyle ilgilidir. Yaesu telsiz ve modelleri hakkında bilgi almak veya satın almak için şirketimizi rahatlıkla arayabilir ve danışabilirsiniz.
Yaesu Marka Telsizler

Yaesu FT 3 DR Amatör El Telsizi
Stok Kodu
1005
İncele
Yaesu VX 8 DR Dijital Amatör El Telsizi
Stok Kodu
1010
İncele
Yaesu FT 991A HF/VHF/UHF Amatör Sabit Telsiz
Stok Kodu
1015
İncele
Yaesu FT 857 D Amatör Araç Telsizi
Stok Kodu
1045
İncele
Yaesu FTM 300 DR Dijital Amatör Araç Telsizi
Stok Kodu
1075
İncele
Yaesu FT 60 E Amatör El Telsizi
Stok Kodu
1090
İncele

Copyright © Marmara İletişim Elektronik Altyapı ve Servis Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. - Her hakkı saklıdır.
Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, Çerez Politikası'nı kabul etmiş olduğunuzu varsayacağız.