Telsiz Sistemleri Distribütörü Lisanslı telsizLisanssız telsizAmatör telsizBaskonuş telsizTelsiz fiyatlarıTelsiz modelleriKaliteli ve ekonomik çözümler
Abell Logo Zetcom Logo

Icom Marka Telsizler

Ana sayfa Telsiz Markaları Icom Marka Telsizler
Icom Telsizler

Icom

1954 yılında Tokuzo Inoue tarafından kurulan Inoue Electronic, 1964'ten beri Icom Inc. bünyesinde faaliyet gösteren küresel bir şirket haline geldi. Amatör radyoya adanmış Icom, amatör radyo cihazları üreticisi olarak düşük gürültü seviyesine sahip yeni teknolojiler geliştirdi. DDS sentezleyici. Bugün Icom, küçük el alıcı-vericisinden DSP.fdam-1'li HF baz istasyonuna kadar radyo amatörlerinin arzu ettiği her şeyi sunuyor.


Genel merkezi Japonya'nın Osaka kentinde bulunan Icom Inc., radyo ekipmanı endüstrisinde küresel olarak faaliyet gösteren ve güvenilir, yüksek kaliteli ürünler üreticisi olarak uzun yıllara dayanan deneyimine sahip bir şirkettir. Amatör radyo, kara mobil radyosu, deniz radyosu ve havacılık radyosu alanları asıl olmakla beraber PMR446 lisanssız telsizler konusunda da faaliyet göstermektedir.


Icom serisi telsizler su geçirmez kasasıyla benzersizdir. Bu markanın alıcı-vericisi 30 dakika boyunca 1 m derinlikteki suya dayanabilir. Tasarımı, toz tozu, kum, çamur ve diğer nesnelerin girişini önleyen toz geçirmez bir yapıya sahiptir.


Su geçirmez kasası ve toz geçirmez tasarımı nedeniyle en iyi şekilde kullanıldığı yerler: Maden endüstrisi, su sporları eğlence, itfaiye, amatör telsiz kullanımı, suda yüzebilen el telsizi modelleri ve deniz telsiz sistemleri alanında sıkça tercih edilmekte ve kullanılmaktadır.
Icom Marka Telsizler

İCOM IC F 29 SR Analog Lisanssız Telsiz
Stok Kodu
190
İncele
İCOM IC F 29 DR Dijital Lisanssız Telsiz
Stok Kodu
195
İncele
İcom IC FR 6100 Dijital Röle Cihazı
Stok Kodu
515
İncele
İcom IC F 6122 D Dijital Araç Telsizi
Stok Kodu
535
İncele
İCOM IC F 2000 Analog El Telsizi
Stok Kodu
625
İncele
İcom IC F 4102 D Dijital El Telsizi
Stok Kodu
630
İncele
Daha Fazla Göster

Copyright © Marmara İletişim Elektronik Altyapı ve Servis Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. - Her hakkı saklıdır.
Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, Çerez Politikası'nı kabul etmiş olduğunuzu varsayacağız.