Telsiz Sistemleri Distribütörü Lisanslı telsizLisanssız telsizAmatör telsizBaskonuş telsizTelsiz fiyatlarıTelsiz modelleriKaliteli ve ekonomik çözümler
Abell Logo Zetcom Logo

Abell Marka Telsizler

Ana sayfa Telsiz Markaları Abell Marka Telsizler
Abell Telsizler

Abell

Abell Industries Co. Ltd. 1994 yılında kurulmuştur ve merkezi Shenzhen şehrinde bulunmaktadır ve Çin'in en önde gelen kablosuz telekom ekipmanı üreticilerinden biridir. Amacımız, müşterilerimizin sürekli değişen ihtiyaçlarını ve iş taleplerini karşılamak için en kaliteli ürünleri en iyi fiyatlarla sunmak ve özelleştirilmiş çözümler sunmaktır.


Abell, 300'den fazla çalışanı ve 70'ın üzerinde yüksek eğitimli ve deneyimli mühendisiyle ayda ortalama 20.000 adet üretim kapasitesine sahiptir. Telsizlerimizin tamamı, ünite tasarımından yazılım ve donanım uygulamasına ve son montaja kadar kendi bünyemizde tasarlanmaktadır.


Abell dijital telsiz sistemlerinde dünya lideri fikir üreticisi olan ZTE markasıyla iş birliği yaparak, müşterilerine çok çeşitli analog ve dijital çözümler sunabiliyor. Abell'in portföyü, en son teknolojiyle tasarlanmış ve üretilmiş taşınabilir/mobil radyolar, tekrarlayıcı sistemler ve güç amplifikatörlerini içerir. UKAS tarafından sertifikalandırılmış bir ISO-9001 şirketi olan Abell'in kalite standartları ABD Askeri sağlamlık standartlarına uygundur.


Abell ayrıca Ar-Ge, Tedarik, Üretim, Denetim ve Kalite Kontrol dahil olmak üzere her departmanda Toplam Kalite Yönetimini yürütmektedir. Abell'in AVL Onaylı Tedarikçi Listesi, en yüksek kalitede hammadde sağlamak amacıyla Mitsubishi, Rohm, Panasonic ve Fujitsu gibi dünya lideri tedarikçileri içerir. Abell'in muayene testleri, MIL-STD810'u temel alarak yıpranma, titreşim, yüksek/düşük sıcaklık testleri ve toz/yağmur/tuz/sis simülasyonunu içerir.


Abell telsiz serisi, özellikle iş amaçlı kullanım için ideal olan bir yapıya sahiptir. Abell marka ürünler uygun maliyetli, sağlam ve kullanıcı dostu bir yapıya sahiptir.


Profesyonel telsiz sistemleri, lisanssız telsizler, bas konuş telsiz modelleri ve röle aktarıcı cihazları üreticisi olan Abell, sizin için kaliteli ekonomik ürünler üretir. Size uygun Abell telsiz modellerinden ve sistem çözümlerinden faydalanmanız için Türkiye tek yetkili distribütörü olan Marmara İletişim size özveri ile yardımcı olmaya hazırdır.
Abell Marka Telsizler

ABELL DPMR Dijital Lisanssız Telsiz
Stok Kodu
05
İncele
ABELL Freetalk Analog Lisanssız Telsiz
Stok Kodu
16
İncele
ABELL A 720 T Dijital El Telsizi
Stok Kodu
400
İncele
Abell A 520 T Dijital El Telsizi
Stok Kodu
405
İncele
Abell A 780 T Dijital El Telsizi
Stok Kodu
410
İncele
Abell A 580 T Ekranlı Dijital El Telsizi
Stok Kodu
415
İncele
Daha Fazla Göster

Copyright © Marmara İletişim Elektronik Altyapı ve Servis Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. - Her hakkı saklıdır.
Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, Çerez Politikası'nı kabul etmiş olduğunuzu varsayacağız.